Archiv článků

Plavy - Zásada 4:1 (2:1)

25.03.2019 22:47
Sobota 23.3. PU UMT Mozartova   Plavy - Zásada 4:1 (2:1) Branky Plavy: Prousek, Gallyas, Červinka, Trmal   I. Nežádal Svačina Votoček Jelínek Lédl Rimský Sitarčík Plný Toman Prousek...
>>

Sobota 23.3. 15:00 UMT Mozartova

19.03.2019 22:10
Náhrada za odložené utkání na Smržovce!  Sobota 23.3. 15:00 UMT Mozartova - Plavy - Zásada. ( sraz nejpozději 14:15 u kabin ZŠ)
>>

Plavy - FC Líbeznice (PU v rámci zimní přípravy) 5:4 (1:2)

19.03.2019 22:06
SO 16.3. 17:00 UMT Desná Branky Plavy: Rimský 2x), Lubas, Prousek, Jandura I) Průcha Černý Votoček Plný Jelínek Rimský Lédl Lejsek Balatka Prousek Gallyas II) Průcha Večerník Jelínek Titlbach Jón Svačina Černý Prousek Lubas Jandura Rimský Trénink ÚT + ČT 18:00 UMT Plavy. MU na Smržovce...
>>

Plavy - Františkov n/Pl. 6:1 (1:0)

12.03.2019 21:47
UMT Desná 9.3. 17:00 - PÚ Průcha ( Nežádal ) Večerník Tomíček Votoček Trmal Rimský Lejsek Prousek Balatka Sitarčík Červinka ( Černý Jakub, Šimčík, Lubas, Plný, Gallyas, Jandura ) Branky: Rimský 3x), Prousek, Jandura, Gallyas Žalostná produktivita, ale to už pozorujeme poněkolikáté. Jinak docela...
>>

Plavy - Tanvald 5:2 (3:0)

12.03.2019 21:45
UMT Desná 2.3. 15:00 - přátelák Nežádal (Průcha) Votoček, Jelínek, Titlbach, Svačina Prousek, Plný, Rimský, Balatka Sitarčík, Gallyas ( Jandura, Červinka, Tomíček, Jón, Šimčík, Večerník, Kouřil ) Branky: Sitarčík, Gallyas, Rimský, Balatka, Svačina  
>>

24.2. - Desná Plavy - Rozstání 2:6 (1:3)

27.02.2019 20:58
NE 24.2. UMT Nežádal Fojtík Votoček Jelínek Jón Rimský Lédl Prousek Svačina Gallyas Červinka ( Průcha, Tomíček, Plný, Lejsek, Jandura ) Těsně před zápasem inkasuje trenér omluvy od 4 hráčů??? Takže veškerá příprava zbytečná. Zbytek se potkal se silným, mladším, běhavějším a tím pádem fotbalovějším...
>>

Rozlosování jaro 2019 1.B. třída Liberecký kraj

23.02.2019 21:02
14. kolo Neděle 24. 3. 2019 15:00 Tělovýchovná jednota Spartak Smržovka - Tělovýchovná jednota Sokol Plavy  15. kolo Sobota 30. 3. 2019 16:00 Tělovýchovná jednota Sokol Plavy - FK Přepeře B Poznámka: UMT Desná  16. kolo Sobota 6. 4. 2019 16:30 TJ Velké Hamry z.s. B - Tělovýchovná jednota...
>>

Rozlosování jaro 2019 III. třída okres Jablonec nN

22.02.2019 21:05
12. kolo Sobota 20. 4. 2019 17:00 Janov - Plavy B  13. kolo Neděle 28. 4. 2019 17:00 Hodkovice B - Plavy B  14. kolo Sobota 4. 5. 2019 15:00 Plavy B - Smržovka B  Následuje přelosování a třetí kolo soutěže.
>>

Program zimní přípravy 2019 - fotbalový oddíl

22.02.2019 21:01
15.2.-17.2. soustředění Bedřichov Přáteláky: 24.2. NE 13:30 Rozstání UMT Desná 2.3 SO 15:00 Tanvald UMT Desná 9.3. SO 17:00 Františkov nPl (Ústí nL) UMT Desná 16.3. SO 17:00 Líbeznice (Pha-východ) UMT Desná 24.3. NE 15:00 první MU na Smržovce ???? Tréninky ÚT a ČT 18:00 UMT Plavy nebo...
>>

Aktuální informace k Letům na saních

08.02.2019 10:52
Uzavírka průrubské silnice: od pátku 8.2. 15 hod do sobotního večera (cca 18hod) bude uzavřena komunikace Plavy - Zásada ( Prúrubim). Z důvodu přípravy a pořádání vlastního závodu Letů na saních.   Občerstvení: pivko, uzenka, gulášek a různé další...
>>

Záznamy: 71 - 80 ze 302

<< 6 | 7 | 8 | 9 | 10 >>

Vyhledávání

© 2014 Všechna práva vyhrazena.