TJ Sokol Bozkov : TJ Sokol Plavy "A" 0:2 (0:0)

05.04.2023 10:11

2. 4. 2023 16:30
I.B třída východ
UMT Lomnice , 50 diváků
Rozhodčí: Urban Daniel - Vachek Václav, Šedina Jan. Delegát: Pánek Jaroslav.

Tělocvičná jednota Sokol Bozkov
Tělovýchovná jednota Sokol Plavy, spolek

STŘELCI: 65. Balatka David, 85. Lupa David
1 B Žanta Pavel
2 N Zonyga Štěpán
3 N Černý Jakub [K] 46
4 N Plný David
5 N Balatka David
6 N Pekelský Ondřej
7 N Pátra Jakub
8 N Lupa David
9 N Prousek Vladimír 76
10 N Toman Ladislav 81
11 N Mucska Daniel         61
12 N Svačina Ondřej 46
13 N Černý Michal 76
14 N Lála Marek 61
15 N Titlbach Lukáš 81

Nefotbalové počasí, zima, vítr navíc daleká Lomnice nP. Takový byl výjezd za dalším MU s Bozkovem. Odvezli jsme ale tři body, takže velká satisfakce za vše okolo.
Bozkov má své problémy a je poslední, ale minule remizoval a jeho zápasy s námi jsou vždy nelehké. To se potvrdilo i tentokrát!
Od začátku jsme lepším týmem. Snažíme se o kombinační fotbal a celkem se to i daří. V podstatě se dá říct, že hrajeme celý zápas na jednu branku. Problém nastává jednoznačně v zakončení. V prvním poločase máme 2 tutovky ze hry a 1 z rohu, ale nedáme. Špatné řešení nebo vynikající brankář Bozkova nás drží na stavu 0:0.
Ve druhém poločase hrajeme proti větru, ale tlak se stupňuje a máme další obrovské šance. I ty největší závary, ale nedáváme, kdy i neskutečné dorážky z bezprostřední blízkosti pochytá vynikající brankář Bozkova. Naštěstí dáváme alespoň 2 branky. Nejprve vítěznou dobře hrající Balatka krásnou střelou na zadní tyč angličanem o tyč. Předcházela pěkná akce Pekelského s Tomanem a nahrávajícím Prouskem. Pojistku přidává před koncem Lupa, který potvrzuje svoji skvělou jarní bilanci 3 gólem ve druhém zápase.
Soupeř měl dnes jedinou větší šanci za stavu 0:1, kterou chytá Žanta a podepisuje jistý výkon svůj i celého mužstva.
Zápas hodnotíme kladně. Dominantní výkon. Pouze slabší koncovka nás připravuje o poklidnější průběh zápasu.

Následující zápasy A + B v Plavech zřejmě nebudou s ohledem na počasí a stav hřiště. O jejich konání, případně odkladu nebo změně hřiště budeme informovat v průběhu týdne.