TJ Sokol Plavy "A" : FC Pěnčín 1:1 (1:1)

26.04.2023 08:42

22. 4. 2023 16:00
I.B třída východ
Tráva Plavy , 110 diváků
Rozhodčí: Nagy Zdeněk - Urban Daniel, Nagy Lukáš. Delegát: Pánek Jaroslav.

FC Pěnčín

STŘELCI: 35. Prousek Vladimír - 28. Zapadlo Jakub
1 B Žanta Pavel
2 N Zonyga Štěpán
3 N Černý Jakub [K]
4 N Plný David
5 N Mucska Daniel 90
6 N Pekelský Ondřej
7 N Pátra Jakub
8 N Lupa David 90
9 N Prousek Vladimír 70
10 N Toman Ladislav
11 N Brezar Ondřej
12 N Zajíček Štěpán 90
13 N Rimský Jiří
14 N Černý Michal 70
15 N Jandura Oldřich 90
16 N Průcha Daniel

První skutečně domácí zápas jara se silným Pěnčínem.
V úvodu zápasu hosté lepší. Domácí ze zabezpečené obrany a jednoduchou hrou na brejkové situace. Branku dostáváme po laciné chybě na pravé straně, kdy Zapadlo velkým obloukem přes polovinu hřiště doběhne až k brance a prostřeluje Žantu v domácí brance. Hra se postupně vyrovnává a náznaky šancí jsou k vidění na obou stranách. Vyrovnáváme po pěkné akci Plného po levé straně, který zakončuje z nulového úhlu na přední tyči a brankář hostí s obráncem procedí míč do vlastní branky.
Druhý poločas z naší strany velice dobrý. Pěnčín po prostřídání ztrací lehce kvalitu a my přebíráme otěže zápasu. Hosté nebezpeční z kontrů hlavně Zapadlem. Máme velké šance Mucskou a Tomanem bez využití. Pak následuje asi rozhodující situace zápasu, kdy Prousek vybojuje skvěle penaltu, ale záhy jim zahazuje a potvrzuje tím nepsané pravidlo o tom jak faulovaný hráč nemá kopat tutéž penaltu. Dáváme branku pěknou střelou Michala Černého, ale radost vzápětí kazí lehký offside. V samém závěru ještě hlavička agilního Černého těsně mimo, na kterou těsně nedosáhne ani dobíhající Jandura.
Remíza dnes asi spravedlivá a cenná i když ve druhém poločase jsme možná sahali i po výhře...???
Tento týden opět doma sobota 10:30 Přepeře B!