Archiv článků

TJ Sokol Plavy "A" : FK Přepeře 3:0 (3:0)

24.09.2020 16:15
19. 9. 2020 16:30 I.B třída východ Tráva Plavy , 80 diváků | Rozhodčí: Dytrt Josef   Tělovýchovná jednota Sokol Plavy 3:0 (3:0)  FK Přepeře   STŘELCI: 31. Černý Jakub, 37. Černý Jakub, 44. Prousek Vladimír 1 B Nežádal Tomáš  2 N Zajíček Štěpán  3 N...
>>

TJ Sokol Plavy "B" : TJ Lučany nad Nisou 2:2 (0:1)

24.09.2020 15:12
20. 9. 2020 15:30 Okresní soutěž III.třída Plavy , 50 diváků | Rozhodčí: Kraus Stanislav, Smoleňák Petr, Šálek Patrik, Linhart Martin   Tělovýchovná jednota Sokol Plavy 2:2 (0:1)  Tělovýchovná jednota Lučany nad Nisou   STŘELCI: 50. Titlbach Lukáš (pen.), 70....
>>

TJ Spartak Smržovka :TJ Sokol Plavy 4:6 (3:3)

14.09.2020 22:43
12. 9. 2020 17:00 Okresní soutěž III.třída Smržovka , 60 diváků | Rozhodčí: Ouředník Pavel, Šálek Patrik, Svoboda Petr   Tělovýchovná jednota Spartak Smržovka 4:6 (3:3) Tělovýchovná jednota Sokol Plavy   STŘELCI: 13. Oeser Marek, 20. Plůcha Pavel, 23. Oeser Marek, 47....
>>

TJ Sokol Bozkov : TJ Sokol Plavy 2:1 (2:0)

14.09.2020 22:41
13. 9. 2020 16:00, I.B třída východ   Tráva Bozkov | Rozhodčí: Horvát Jiří, Plíva Lukáš, Havel Tomáš, Skalický Aleš   Tělocvičná jednota Sokol Bozkov 2:1 (2:0) Tělovýchovná jednota Sokol Plavy   STŘELCI: 3. Balcar Josef, 39. Červený Petr - 80. Říha Rudolf 1 B...
>>

TJ Sokol Plavy "A" : TJ Lučany nad Nisou 0:1 (0:1)

09.09.2020 13:39
5. 9. 2020 17:00 I.B třída východ Tráva Plavy , 100 diváků | Rozhodčí: Bukvička Dušan, Rympler Roman, Zadina Milan   Tělovýchovná jednota Sokol Plavy 0:1 (0:1) Tělovýchovná jednota Lučany nad Nisou   STŘELCI: 40. Röschl Michal 1 B Nežádal Tomáš  2 N Jelínek Jan...
>>

TJ Sokol Plavy "B" : TJ Slavoj Kořenov 0:1(0:1)

09.09.2020 13:38
6. 9. 2020 16:00 Okresní soutěž III.třída Plavy , 100 diváků | Rozhodčí: Just Jan, Lebeda Karel, Štědrý Pavel, Linhart Petr   Tělovýchovná jednota Sokol Plavy 0:1(0:1) Tělovýchovná jednota Slavoj Kořenov   STŘELCI: 40. Posejpal Marek 1 B Průcha Daniel  2 N Jón...
>>

TJ Spartak Smržovka : TJ Sokol Plavy 3:2 (1:2)

31.08.2020 22:51
30. 8. 2020 17:00 I.B třída východ Tráva Smržovka , 200 diváků | Rozhodčí: Klement Martin, Zlatník Jakub, Dvořák Jan, Malena Martin    Tělovýchovná jednota Spartak Smržovka 3:2 (1:2) Tělovýchovná jednota Sokol Plavy   Střelci: 16. Klaus Jakub, 50. Brož Antonín, 56....
>>

T.J. VESKO Nová Ves nad Nisou : TJ Sokol Plavy 1:1 (1:1)

31.08.2020 22:49
29. 8. 2020 17:00 Okresní soutěž III.třída,  Nová Ves , 50 diváků | Rozhodčí: Zikmund Jiří, Neugebauer Bedřich, Kubík Adam    T.J. VESKO Nová Ves nad Nisou z.s. 1:1 (1:1) Tělovýchovná jednota Sokol Plavy   Střelci: 43. Bukhvak Vitaliy - 35. Říha...
>>

TJ Sokol Plavy "A" : TJ Sokol Horní Branná 5:0 (2:0)

24.08.2020 15:37
22. 8. 2020 17:00 -  I.B třída východ Tráva Plavy , 81 diváků | Rozhodčí: Kořínek Lukáš, Švajdler Ondřej, Šálek Patrik    Tělovýchovná jednota Sokol Plavy 5:0 (2:0) Tělovýchovná jednota Sokol Horní Branná   Střelci: 5. Plný David, 8. Prousek Vladimír, 57. Toman...
>>

TJ Sokol Plavy "B" : FK Jiskra Mšeno-Jablonec n.N 2:3 (1:1)

24.08.2020 15:35
23. 8. 2020 16:00 - Okresní soutěž III.třída Plavy , 50 diváků | Rozhodčí: Kafka František, Vasko Ivan, Štědrý Pavel    Tělovýchovná jednota Sokol Plavy 2:3 (1:1) FK Jiskra Mšeno-Jablonec n.N., z.s.   Střelci: 44. Balatka David, 47. Rimský Jiří - 5. Obršlík...
>>

Záznamy: 1 - 10 ze 318

1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

Vyhledávání

© 2014 Všechna práva vyhrazena.