Archiv článků

TJ Sokol Plavy "A" : TJ Lučany nad Nisou 2:1 (2:0)

14.09.2021 00:24
11. 9. 2021 17:00 I.B třída východ Tráva Plavy , 100 diváků | Rozhodčí: Klement Martin, Bohatý Ondřej, Plátková Andrea Tělovýchovná jednota Sokol Plavy 2:1(2:0) Tělovýchovná jednota Lučany nad Nisou STŘELCI: 8. Prousek Vladimír, 31. Rimský Jiří (pen.) - 75. Sobotík Štěpán 1 B Nežádal Tomáš 2 N...
>>

TJ Sokol Plavy "B" : TJ Jiskra Josefův Důl 3:0 (1:0)

14.09.2021 00:23
12. 9. 2021 16:00 Okresní přebor II.třída Plavy , 50 diváků | Rozhodčí: Šálek Patrik, Cesar Adam, Hruška Martin Tělovýchovná jednota Sokol Plavy 3:0(1:0) Tělovýchovná jednota Jiskra Josefův Důl STŘELCI: 6. Balatka David (pen.), 68. Jandura Oldřich, 74. Čermák Jakub 1 B Průcha Daniel 2 N Pekelský...
>>

SK ZÁSADA : TJ Sokol Plavy "B" 3:2 (3:1)

06.09.2021 21:35
4. 9. 2021 15:00 Okresní přebor II.třída Zásada , 80 diváků | Rozhodčí: Vasko Ivan, Štědrý Pavel, Kafka František SK ZÁSADA z.s. 3:2(3:1) Tělovýchovná jednota Sokol Plavy STŘELCI: 24. Mrkvička Dominik, 37. Janko Lukáš, 44. Fišer Petr - 14. Gallyas René, 85. Tolvaj Ladislav 1 B Průcha Daniel 2 N...
>>

SK Mírová pod Kozákovem : TJ Sokol Plavy "A" 3:5 (2:4)

06.09.2021 21:34
4. 9. 2021 17:00 I.B třída východ Tráva Mírová , 80 diváků | Rozhodčí: Kadlec Václav, Brož René, Brož Kryštof SK Mírová pod Kozákovem 3:5 (2:4) Tělovýchovná jednota Sokol Plavy STŘELCI: 34. Mach Lukáš, 41. Červinka Michal, 75. Mach Lukáš - 5. Lupa David, 8. Pátra Jakub, 20. Plný David, 35. Lupa...
>>

TJ Sokol Plavy "B" : FK Železný Brod 1:0 (0:0)

03.09.2021 06:53
29. 8. 2021 16:00 Okresní přebor II.třída Plavy , 50 diváků | Rozhodčí: Rudolf Jaroslav, Šebek Tobias, Daniel Matěj   Tělovýchovná jednota Sokol Plavy 1:0(0:0) FK Železný Brod, z.s.   STŘELCI: 75. Prousek Vladimír 1 B Průcha Daniel 2 N Lubas Petr 3 N Černý Jakub 4 N Pekelský Ondřej 5 N...
>>

TJ Sokol Plavy "A" : TJ Spartak Smržovka 1:1 (1:0)

03.09.2021 06:51
28. 8. 2021 17:00 I.B třída východ Tráva Plavy , 150 diváků | Rozhodčí: Paulus Petr, Dytrt Josef, Umlauf Martin Tělovýchovná jednota Sokol Plavy 1:1(1:0) Tělovýchovná jednota Spartak Smržovka STŘELCI: 11. Prousek Vladimír - 90. Szirti Ondřej 1 B Nežádal Tomáš 12 N Jelínek Jan 3 N Zajíček Štěpán 4...
>>

TJ Jiskra Harrachov : TJ Sokol Plavy "A" 2:2 (1:0)

23.08.2021 08:19
22. 8. 2021 17:00 I.B třída východ UMT Harrachov , 72 diváků | Rozhodčí: Chládek David, Brož Antonín, Ježek Jakub Tělovýchovná jednota Jiskra Harrachov 2:2(1:0) Tělovýchovná jednota Sokol Plavy STŘELCI: 17. Kyncl Tomáš, 85. Bergmann Roman - 73. Svačina Ondřej, 78. Rimský Jiří (pen.) 1 B Nežádal...
>>

TJ Sokol Plavy "B" : SK Malá Skála 7:1 (4:0)

23.08.2021 08:17
21. 8. 2021 16:00 Okresní přebor II.třída Plavy , 40 diváků | Rozhodčí: Vasko Ivan, Kafka František, Paldus Jiří Tělovýchovná jednota Sokol Plavy 7:1(4:0) SK Malá Skála STŘELCI: 37. Jandura Oldřich, 39. Rimský Jiří, 41. Jón Jiří, 43. Rimský Jiří, 59. Lubas Petr, 80. Svačina Ondřej, 90. Jandura...
>>

TJ Sokol Držkov : TJ Sokol Plavy 1:1 (1:1)

17.08.2021 09:50
15. 8. 2021 17:00 I.B třída východ Tráva Držkov , 80 diváků | Rozhodčí: Bukvička Dušan, Rympler Roman, Klement Martin, Horáček Josef Tělovýchovná jednota Sokol Držkov 1:1(1:1) Tělovýchovná jednota Sokol Plavy STŘELCI: 28. Belšan Marcel - 16. Prousek Vladimír 1 B Nežádal Tomáš 2 N Jelínek Jan 3 N...
>>

TJ Sokol Plavy : SK Studenec 3:1 (1:0)

07.08.2021 16:19
7. 8. 2021 17:00 I.B třída východ Tráva Plavy , 70 diváků | Rozhodčí: Bohuš Marek, Čurda Michal, Šnýdl Radovan, Skalický Aleš STŘELCI: 11. Brezar Ondřej, 66. Rimský Jiří, 85. Toman Ladislav - 74. Synek Vladislav TĚLOVÝCHOVNÁ JEDNOTA SOKOL PLAVY 1 B Nežádal Tomáš 2 N Černý...
>>

Záznamy: 1 - 10 ze 337

1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

Vyhledávání

© 2014 Všechna práva vyhrazena.