TJ Sokol Kokonín : TJ Sokol Plavy "B" 1:8 (0:6)

Rozhodčí: Cerman Dominik - Rajtarová Ema, Rota Kryštof.

TJ SOKOL KOKONÍN z.s.
1:8 (0:6)
Tělovýchovná jednota Sokol Plavy, spolek

STŘELCI: 85. Šilhán Miroslav - 11. Balatka David, 14. Rimský Jiří, 19. Pekelský Ondřej, 28. Černý Michal, 10. Jandura Oldřich, 34. Balatka David, 63. Šimerda Daniel, 88. Balatka David (pen.)
14 N Lála Marek

Jednoznačný zápas na Malé Skále s Kokonínem. Za poločas 0:6 a druhý se jen dohrával. Nakonec 1:8. Vzhledem k tomu, že se nehrálo dopoledne, tak jsme využili mladé hráče z A).
První branku dal Balatka pěknou střelou po akci Jandury s Rimským.
Druhou po rohu Rimský. Třetí pěknou individuální akcí z pravé strany Pekelský. Čtvrtou střelou do šibenice Michal Černý. Pátou ligovou hlavičkou Jandura po skvělém centru Michala Černého. Šestou Balatka střelou z 20m na první tyč.
Ve druhém poločase zahazujeme v úvodu velké šance Rimským a Jandurou. Potom dává sedmou branku Šimerda střelou z 20 metrů. Jedinou branku v naší síti dává Šilhán z dorážky nájezdu z brejku. Osmou závěrečnou branku dává z penalty na sebe samého David Balatka a kompletuje hattrick. V závěru ještě chytá Průcha penaltu Šilhánovi a korunuje dobrý výkon všech hráčů v tomto zápase.