Archiv článků
TJ SOKOL Janov n/N : TJ Sokol Plavy "B" 2:1 (1:1)
24.04.2019 11:45
20. 4. 2019 17:00
Okresní soutěž III.třída
Janov, 60 diváků | Rozhodčí: Sukhan Vasyl, Šálek Patrik
Střelci: 15. Svoboda Pavel,67. Suchánek Pavel - 5. Červinka Jaroslav
1 B Průcha Daniel
2 N Fojtík Libor
3 N Šimčík David
4 N Kouřil Jan
5 N Forman Matyáš
6 N...
>>
———
TJ Sokol Plavy : TJ Lučany n/N 2:1 (2:0)
16.04.2019 15:16
13. 4. 2019 16:30
I.B třída východ
Tráva Plavy, 60 diváků | Rozhodčí: Urbánek Tomáš, Smoleňák Petr, Just Jan
Střelci: 19. Sobotík Štěpán (vl.),32. Prousek Vladimír - 89. Svozil Vojtěch
1 B Nežádal Tomáš
2 N Zajíček Štěpán
3 N Černý Jakub [K]
4 N Votoček Ondřej
5 N...
>>
———
TJ Velké Hamry : TJ Sokol Plavy 0:2 (0:0)
10.04.2019 14:26
Kamenické derby před návštěvou jara ve Velkých Hamrech. 100% bojovnost od všech našich hráčů, trochu štěstí, které nám chybělo minulý týden a poněkud překvapivý výsledek je na světě. Domácí ovládali první poločas, ale na šance to bylo cca 3:2. Branku nedal nikdo a druhý poločas sliboval...
>>
———
TJ Sokol Plavy : FK Přepeře 0:1 (0:1)
03.04.2019 00:03
30. 3. 2019 16:00
I.B třída východ UMT Desná, 70 diváků | Rozhodčí: Maruška Radek, Rympler Roman, Bukvička Dušan
Tělovýchovná jednota Sokol Plavy 0:1 (0:1) FK Přepeře
Střelci: 43. Martínek Petr
Tělovýchovná jednota Sokol Plavy:
1 B Nežádal Tomáš
2 N Zajíček Štěpán
3 N Černý...
>>
———
Plavy - Zásada 4:1 (2:1)
25.03.2019 22:47
Sobota 23.3. PU UMT Mozartova
Plavy - Zásada
4:1 (2:1)
Branky Plavy: Prousek, Gallyas, Červinka, Trmal
I.
Nežádal
Svačina Votoček Jelínek Lédl
Rimský Sitarčík Plný Toman
Prousek...
>>
———
Sobota 23.3. 15:00 UMT Mozartova
19.03.2019 22:10
Náhrada za odložené utkání na Smržovce!
Sobota 23.3. 15:00 UMT Mozartova - Plavy - Zásada.
( sraz nejpozději 14:15 u kabin ZŠ)
>>
———
Plavy - FC Líbeznice (PU v rámci zimní přípravy) 5:4 (1:2)
19.03.2019 22:06
SO 16.3. 17:00 UMT Desná
Branky Plavy: Rimský 2x), Lubas, Prousek, Jandura
I) Průcha
Černý Votoček Plný Jelínek
Rimský Lédl Lejsek Balatka
Prousek Gallyas
II) Průcha
Večerník Jelínek Titlbach Jón
Svačina Černý Prousek Lubas
Jandura Rimský
Trénink ÚT + ČT 18:00 UMT Plavy.
MU na Smržovce...
>>
———
Plavy - Františkov n/Pl. 6:1 (1:0)
12.03.2019 21:47
UMT Desná 9.3. 17:00 - PÚ
Průcha ( Nežádal )
Večerník Tomíček Votoček Trmal
Rimský Lejsek Prousek Balatka
Sitarčík Červinka
( Černý Jakub, Šimčík, Lubas, Plný, Gallyas, Jandura )
Branky: Rimský 3x), Prousek, Jandura, Gallyas
Žalostná produktivita, ale to už pozorujeme poněkolikáté. Jinak docela...
>>
———
Plavy - Tanvald 5:2 (3:0)
12.03.2019 21:45
UMT Desná 2.3. 15:00 - přátelák
Nežádal (Průcha)
Votoček, Jelínek, Titlbach, Svačina
Prousek, Plný, Rimský, Balatka
Sitarčík, Gallyas
( Jandura, Červinka, Tomíček, Jón, Šimčík, Večerník, Kouřil )
Branky: Sitarčík, Gallyas, Rimský, Balatka, Svačina
>>
———
24.2. - Desná Plavy - Rozstání 2:6 (1:3)
27.02.2019 20:58
NE 24.2. UMT
Nežádal
Fojtík Votoček Jelínek Jón
Rimský Lédl Prousek Svačina
Gallyas Červinka
( Průcha, Tomíček, Plný, Lejsek, Jandura )
Těsně před zápasem inkasuje trenér omluvy od 4 hráčů??? Takže veškerá příprava zbytečná. Zbytek se potkal se silným, mladším, běhavějším a tím pádem fotbalovějším...
>>