Archiv článků
TJ Sokol Roztoky u Jilemnice : TJ Sokol Plavy "A" 1:3 (0:1)
28.05.2019 07:49
25. 5. 2019 17:00
I.B třída východ
Tráva Roztoky , 80 diváků | Rozhodčí: Rympler Roman, Bukvička Dušan, Přikryl Jan
Tělovýchovná jednota Sokol Roztoky u Jilemnice
1:3 (0:1)
Tělovýchovná jednota Sokol Plavy
Střelci: 65. Kupkár Pavel - 35. Rimský Jiří (pen.), 62. Prousek Vladimír, 90. Plný...
>>
———
TJ Sokol Plavy : TJ SOKOL Janov n/N 4:0 (1/2 hosté odstoupili)
28.05.2019 07:48
26. 5. 2019 15:00
Nadstavba III.třída OS
Plavy | Rozhodčí: Lebeda Karel, Vasko Ivan, Skalický Filip
Tělovýchovná jednota Sokol Plavy
4:0 (1/2 hosté odstoupili)
Tělovýchovná jednota SOKOL Janov nad Nisou
Branky: Červinka, Gallyas, Lupa, Titlbach
1 B Průcha Daniel
2 N Korotvička Milan
3 N...
>>
———
Spartak Rychnov : TJ Sokol Plavy "A" 1:1 (0:0)
22.05.2019 06:25
18. 5. 2019 14:00
I.B třída východ
Tráva Rychnov , 70 diváků | Rozhodčí: Ďörď Mário, Šůma Josef, Plíva Lukáš
Spartak Rychnov z.s.
1:1 (0:0)
Tělovýchovná jednota Sokol Plavy
Střelci: 75. Rimský Jiří (vl.) - 90. Jelínek Jan
1 B Nežádal Tomáš
2 N Zajíček Štěpán
3 N Černý Jakub
4 N Jelínek Jan
5...
>>
———
TJ Spartak Smržovka : TJ Sokol Plavy "B" 3:6 (2:1)
22.05.2019 06:24
19. 5. 2019 17:00
Nadstavba III.třída OS
Smržovka , 68 diváků | Rozhodčí: Purm Marek, Rulec Lukáš, Svoboda David
Tělovýchovná jednota Spartak Smržovka
3:6 (2:1)
Tělovýchovná jednota Sokol Plavy
Střelci: 17. Nič Patrik, 11. Mlynář Václav, 55. Kedroň Lukáš - 20. Jandura Oldřich, 48. Gallyas...
>>
———
TJ Sokol Plavy "A" : SK Jívan Bělá 3:4 (1:2)
17.05.2019 09:46
11. 5. 2019 17:00
I.B třída východ
Tráva Plavy , 90 diváků | Rozhodčí: Maruška Radek, Rulec Lukáš, Pakula Patrik
Tělovýchovná jednota Sokol Plavy
3:4 (1:2)
SK Jívan Bělá
Střelci: 12. Prousek Vladimír, 86. Gallyas René, 90. Plný David - 17. Votoček Jakub, 19. Jaroš Jan, 49. Pavlata Ladislav, 57....
>>
———
TJ Sokol Plavy "B" : T.J. VESKO Nová Ves n/N 2:4 (0:2)
17.05.2019 09:38
12. 5. 2019 15:00
Nadstavba III.třída OS
Plavy , 80 diváků | Rozhodčí: Sukhan Vasyl, Diringer Petr, Lebeda Karel
Tělovýchovná jednota Sokol Plavy
2:4(0:2)
T.J. VESKO Nová Ves nad Nisou z.s.
STŘELCI: 89. Jandura Oldřich, 57. Lupa David - 16. Halama Ladislav, 29. Strnad Štěpán, 66. Strnad...
>>
———
TJ Spartak Smržovka : TJ Sokol Plavy "A" 1:0(1:0)
10.05.2019 22:22
8. 5. 2019 17:30
I.B třída východ
Tráva Smržovka , 168 diváků | Rozhodčí: Šmíd Miroslav, Pánek Jaroslav, Lebeda Karel, Vydra Jan
Tělovýchovná jednota Spartak Smržovka
1:0(1:0)
Tělovýchovná jednota Sokol Plavy
STŘELCI: 21. Frydrych Miroslav
1 B Průcha Daniel
2 N Zajíček Štěpán
3...
>>
———
TJ Sokol Plavy "B" : TJ Spartak Smržovka 3:2 (2:2)
10.05.2019 21:23
4. 5. 2019 15:00
Okresní soutěž III.třída
Plavy, 68 diváků | Rozhodčí: Nesvadba Ondřej, Pakula Erik, Pakula Patrik
Tělovýchovná jednota Sokol Plavy
3:2 (2:2)
Tělovýchovná jednota Spartak Smržovka
Střelci: 2. Balatka David,13. Prousek Vladimír,64. Král Ladislav - 14. Bergmann Petr,16. Štěpař...
>>
———
FK Železný Brod : TJ Sokol Plavy "A" 2:2 (1:1)
10.05.2019 20:24
5. 5. 2019 17:00
I.B třída východ
UMT Ž. Brod, 50 diváků | Rozhodčí: Nagy Marek, Vachek Václav, Brož Antonín, Mazánek Karel
FK Železný Brod, z.s.
2:2 (1:1)
Tělovýchovná jednota Sokol Plavy
Střelci: 28. Picek Štěpán,65. Tunka Jan - 16. Prousek Vladimír,67. Pekař Pavel
1 B Nežádal...
>>
———
TJ Sokol Plavy : TJ Jiskra Harrachov 2:0 (1:0)
02.05.2019 17:20
27. 4. 2019 17:00
I.B třída východ
Tráva Plavy, 100 diváků | Rozhodčí: Řezníček Martin, Vachek Václav, Plátková Andrea, Horáček Josef
Tělovýchovná jednota Sokol Plavy
2:0 (1:0)
Tělovýchovná jednota Jiskra Harrachov
Střelci: 7. Plný David,54. Rimský Jiří (pen.)
1 B Nežádal Tomáš
2 N...
>>