TJ Velké Hamry : TJ Sokol Plavy 0:2 (0:0)

10.04.2019 14:26

Kamenické derby před návštěvou jara ve Velkých Hamrech. 100% bojovnost od všech našich hráčů, trochu štěstí, které nám chybělo minulý týden a poněkud překvapivý výsledek je na světě. Domácí ovládali první poločas, ale na šance to bylo cca 3:2. Branku nedal nikdo a druhý poločas sliboval ještě větší aktivitu a tlak Hamrů. Ten ale nepřišel a Plavy se celkem v klidu bránily a byly nebezpečnější z brejkových situací. Domácí neměli za druhou půlku vážnější šanci, zato hosté proměnili sólo Plným 0:1, potom dal Toman břevno a následně z totožné situace skoro z nulového úhlu prostřelil brankaře 0:2. Zbytek zápasu se nic vážnějšího nestalo a střídáním se hra rozkouskovala a domácím trochu rozpadala.

Dneska můžeme být s výkonem a přístupem velmi spokojeni a tyto body určitě nikdo nečekal. Na druhou stranu je třeba je potvrdit příště doma s Lučany v sobotu 16:30.

6. 4. 2019 16:30 - I.B třída východ

Tráva V. Hamry, 280 diváků | Rozhodčí: Šmíd Miroslav, Mizera Václav, Albl Václav

Střelci: 53. Plný David,73. Toman Ladislav