Archiv článků

Program přátelských utkání na březen

04.03.2022 06:59
NE 6.3. 14:00 Mšeno - Plavy ( Mšeno ) SO 12.3. 17:00 Plavy – Františkov nP ( Desná ) SO 19.3 13:00 Plavy – Albrechtice ( Desná ) SO 26.3. 13:00 Plavy – Bozkov ( Desná ) SO 2.4. 16:30 první MU Plavy - Harrachov
>>

FK Přepeře : TJ Sokol Plavy 2:0(1:0)

01.03.2022 10:43
26. 2. 2022 14:00 Pohár LKFS 1.kolo UMT Lomnice n.P. , 10 diváků | Rozhodčí: Zboroň Petr, Rympler Roman, Bukvička Dušan FK Přepeře 2:0(1:0) Tělovýchovná jednota Sokol Plavy STŘELCI: 16. Martínek Petr, 72. Kventsar Maksim 1 B Průcha Daniel 2 N Nosek Jindřich 3 N Jelínek Jan 59 4 N Zajíček Štěpán 5...
>>

Valná hromada spolku

19.11.2021 09:14
Výkonný výbor Tělovýchovné jednoty Sokol Plavy, spolek IČ: 16389034, se sídlem Plavy 140, 468 46, Plavy zapsaného ve spolkovém rejstříku vedeném u Krajského soudu v Ústí nad Labem, oddíl L vložka 557 (dále jen „TJ SOKOL PLAVY“) SVOLÁVÁ ŘÁDNOU VALNOU HROMADU SPOLKU TJ SOKOL PLAVY Valná hromada se...
>>

SK Studenec : TJ Sokol Plavy 6:3 (1:2)

09.11.2021 05:29
6. 11. 2021 14:00 I.B třída východ Tráva Studenec , 150 diváků | Rozhodčí: Hnětynka Jaroslav, Žampach Lukáš, Patrman Tomáš Sportovní klub Studenec, z.s. 6:3(1:2) Tělovýchovná jednota Sokol Plavy STŘELCI: 13. Šír Pavel, 57. Bartoň Jan, 68. Synek Vladislav, 72. Čech Svatopluk, 74. Šír Pavel, 85....
>>

TJ Sokol Plavy "A" : TJ Sokol Horní Branná 8:0 (4:0)

02.11.2021 19:12
30. 10. 2021 14:00 I.B třída východ Tráva Plavy , 100 diváků | Rozhodčí: Bukvička Dušan, Rympler Roman, Přikryl Jan Tělovýchovná jednota Sokol Plavy 8:0 (4:0) Tělovýchovná jednota Sokol Horní Branná STŘELCI: 13. Toman Ladislav, 27. Prousek Vladimír (pen.), 43. Prousek Vladimír, 44. Lejsek Lukáš,...
>>

TJ Sokol Plavy "B" : FK Jiskra Mšeno-Jablonec 9:0(2:0)

02.11.2021 19:10
31. 10. 2021 14:00 Okresní přebor II.třída Plavy , 33 diváků | Rozhodčí: Hladík Lukáš, Nagy Zdeněk, Nagy Lukáš Tělovýchovná jednota Sokol Plavy 9:0(2:0) FK Jiskra Mšeno-Jablonec n.N., z.s. STŘELCI: 10. Gregor Karel, 37. Balatka David, 50. Čermák Jakub, 54. Jandura Oldřich, 58. Lála Marek, 69....
>>

FK Přepeře : TJ Sokol Plavy "A" 3:1 (2:0)

20.10.2021 09:59
16. 10. 2021 14:00 I.B třída východ Tráva Přepeře , 50 diváků | Rozhodčí: Kutílek Martin, Havel Tomáš, Vodička Jan FK Přepeře 3:1(2:0) Tělovýchovná jednota Sokol Plavy STŘELCI: 15. Fingerhut Tomáš (pen.), 42. Prokopec Radim, 86. Martínek Petr (pen.) - 90. Zajíček Štěpán (pen.) 1 B Průcha Daniel 12...
>>

TJ Sokol Plavy "B" : FC Pěnčín 3:4 (2:2)

20.10.2021 09:58
17. 10. 2021 15:00 Okresní přebor II.třída Plavy , 100 diváků | Rozhodčí: Rudolf Jaroslav, Fuchs Tomáš, Vodička Dušan Tělovýchovná jednota Sokol Plavy 3:4(2:2) FC Pěnčín STŘELCI: 24. Gregor Karel, 43. Nosek Jindřich, 84. Prousek Vladimír (pen.) - 22. Zapadlo Jakub, 28. Štolba Filip, 78. Kohout...
>>

TJ Sokol Plavy "A" : FK Jiskra Mšeno-Jablonec n.N. 3:5 (2:1)

11.10.2021 21:07
9. 10. 2021 16:00 I.B třída východ Tráva Plavy , 100 diváků | Rozhodčí: Kowalik Krištof, Rympler Roman, Bukvička Dušan Tělovýchovná jednota Sokol Plavy 3:5(2:1) FK Jiskra Mšeno-Jablonec n.N., z.s. STŘELCI: 13. Prousek Vladimír, 17. Prousek Vladimír (pen.), 63. Brezar Ondřej - 9. Obršlík Jakub,...
>>

TJ Sokol Plavy "B" : SK Hodkovice nad Mohelkou 3:2 (3:1)

11.10.2021 21:04
10. 10. 2021 15:00 Okresní přebor II.třída Plavy , 50 diváků | Rozhodčí: Daniel Matěj, Vodička Jan, Vodička Dušan Tělovýchovná jednota Sokol Plavy 3:2(3:1) Sportovní klub Hodkovice nad Mohelkou o.s. STŘELCI: 18. Rimský Jiří, 27. Rimský Jiří, 41. Gregor Karel - 21. Šrůtek Jaroslav, 80. Šrůtek...
>>

Záznamy: 31 - 40 ze 383

<< 2 | 3 | 4 | 5 | 6 >>

Vyhledávání

© 2014 Všechna práva vyhrazena.