Rezervace a provozní řád tenisového kurtu

Přehled obsazenosti tenisového kurtu - ZDE.

Provozní řád tenisového kurtu a antukového hřiště

Provozní doba:

1. Obě hřiště jsou přístupná v dopoledních i odpoledních hodinách a to po celý týden v sezoně
  2. Sezona je každoročně cca od 1. května do 30. října.

Tenisový kurt:

Tenisový kurt je přístupný za poplatek 80,- Kč za hodinu hry.

Pro zájemce je možnost zakoupit celoroční vstup za 1 000,- Kč za osobu.

Tenisový kurt je dostupný po předchozí telefonické domluvě na čísle 607 262 655 nebo 725 964 736 (náhradní kontakt). Pro komfortnější provoz je možnost využít rezervaci kurtu na výše uvedených tel. číslech. Na webu www.tjsokolplavy.cz naleznete aktuální obsazenost kurtu.

Poplatek vybírá správce tenisového kurtu po skončení hry a při převzetí klíčů nebo po domluvě jinak.

Tenisový kurt je uzamčen. Klíče je třeba si vyzvednout u pana Makovce (dům pod kurtem přes silnici).

Antukové hřiště:

Multifunkční antukové hřiště je volně přístupné a bez poplatku. Poplatek se platí pouze v případě pořádání celodenní akce (např. nohejbalový turnaj..). Poplatek za takovou akci činí 500 Kč za den.

Toto hřiště není třeba dopředu rezervovat.

Pravidla a povinnosti:

1. Na hřištích používejte vždy pouze tenisovou obuv nebo obuv s hladkou podrážkou
  2. Po skončení hry vždy užívané hřiště řádně srovnejte pomocí ocelových hrabel a stáhněte sítí.
  3. Pokud je antuka příliš suchá, hřiště jemně pokropte. V případě nefunkčnosti kropící hadice (netekoucí voda) se obracejte na výše uvedená tel. čísla.
  4. Veškerý pohyb po areálu hřišť a samotná hra je pouze na vlastní nebezpečí. Provozovatel nezodpovídá za případné úrazy či poranění apod.
  5. V případě vzniku úrazu nebo poranění, je sportující povinen ihned tuto skutečnost oznámit na výše uvedená tel. čísla. V případě vzniku škody na majetku provozovatele sportujícím, je povinen sportující tuto škodu provozovateli uhradit.
  6. Hřiště je třeba udržovat čisté bez odpadků či nedopalků cigaret. V areálu je zřízen koš na odpadky, kde je možné odpad odložit.

Děkujeme za pochopení a respektování provozního řádu a přejeme příjemné sportovní vyžití.

V Plavech dne 20. 4. 2020                                                                                         Tenisový oddíl TJ Sokol Plavy

Tenis_Provozni_rad.pdf (451845)