Toi Toi Cup v Hlinsku

08.10.2018 21:27

V sobotu jsme bojovali na druhém závodě Toi Toi Cupu v Hlinsku. A barvy SOKOL PLAVY - CYKLO BENDA byly znovu pěkně vidět. Závodní program začala Lucka, která je jednou z nejmladších závodnic na startu. Poté do boje zasáhli Kryštof s Vaškem. Pro Kryštofa to byl první CX závod v letošní sezóně a ze zadních pozic vybojoval 13. příčku. Vašek neprožil šťastný závod a po dramatickém pádu to nedalo na lepší, než 43. pozici. V juniorech závodí Matěj, který konečně prodal to, co má odpracováno v tréninku a dojel na 11. místě. V elitě se na start postavil Michal. Bohužel v týdnu ho přepadla viróza a tak nemohl jet závod naplno, podle svých představ. Už takto to bylo přes čáru a Michal je aktuálně bez hlasu. I přes tuto zdravotní překážku Michal závod dojel na 20. místě.

V lese, kudy vedla značná část trati, připravilo počasí i fanoušci pekelné prostředí, prach, zvonce, houkačky....