TJ Spartak Smržovka : TJ Sokol Plavy "B" 1:1(1:1)

30.05.2023 12:48

28. 5. 2023 17:00
Okresní přebor II.třda
Smržovka , 185 diváků
Rozhodčí: Řezníček Martin - Princ Jan, Urban Václav.

Tělovýchovná jednota Spartak Smržovka, z.s.
1:1(1:1)
Tělovýchovná jednota Sokol Plavy, spolek

STŘELCI: 20. Nič David - 15. Bergmann Petr (vl.)
1 B Žanta Pavel
12 N Titlbach Lukáš
3 N Černý Michal
4 N Votoček Ondřej
5 N Soukup David       46
6 N Jón Jiří
7 N Šimerda Daniel
8 N Pekelský Ondřej
16 N Kouřil Jan [K]
10 N Pátra Jakub
11 N Jandura Oldřich 78
2 N Makovec Martin 46
13 N Harik Gustav         78
14 N Prousek Radim

Hodně kombinovaná sestava B) vyjela na Smržovku. Zapojili jsme i veterány Soukupa s Harikem. Domácí mají dobré jaro a kopírují vynikající výsledky svého A) týmu.
  První poločas začínáme opatrně se zahuštěným středem hřiště a poměrně dobrou kombinační hrou. Překvapivě máme více ze hry a daleko více šancí než Smržovka. Aktivní je hlavně Pátra a dobře hrající Soukup. Odměnou nám je vedení 1:0 po centru Pátry si domácí dávají vlastní branku. Bohužel neudržíme vedení delší čas a z laciné standartky dostáváme branku po nedůrazu v bránění na 5metrech a dorážce Niče.
  Druhý poločas je už s postupem času a úbytkem sil defenzivnější. Hrajeme hodně zezadu. Dobře bráníme a k ničemu velkému domácí nepouštíme. Na druhou stranu, ale dopředu to není dobré a nakopávané míče na osamoceného Janduru na hrotu moc nefungují. I přes to máme za druhý poločas 4 jasné gólovky. Pátra v jasné šanci břevno. Makovec prospí čistou šanci bez zakončení. Hlavička Jandury a v závěru Černého mohli rozhodnout. Bohužel na šance se nehraje a tak je z toho cenná remíza a bod z venku.
  Za výkon a výsledek dnes pochvala všem hráčům. Tento týden doma v neděli od 16:00 s Držkovem.