TJ Spartak Smržovka : TJ Sokol Plavy "A" 0:2 (0:2)

12.04.2022 07:11

10. 4. 2022 17:00
I.B třída východ
UMT Desná , 30 diváků
Rozhodčí: Šnýdl Radovan - Kořínek Lukáš, Barcuch Lukáš. Delegát: Malena Martin.

Tělovýchovná jednota Spartak Smržovka
0:2(0:2)

STŘELCI: 31. Brezar Ondřej, 37. Prousek Vladimír
1 B Průcha Daniel
2 N Nosek Jindřich
3 N Pátra Jakub 65
4 N Jelínek Jan
5 N Černý Jakub [K]
6 N Plný David
7 N Pekař Pavel
8 N Pekelský Ondřej 83
9 N Prousek Vladimír 73
10 N Toman Ladislav 63
11 N Brezar Ondřej
12 N Titlbach Lukáš
13 N Rimský Jiří         63
14 N Votoček Ondřej 83
15 N Prousek Radim 73

Druhé jarní kolo se Smržovkou. Vzhledem ke stavu hřiště na Smržovce tentokrát na UMT v Desné.
Od začátku zápasu nastupujeme dobře a pohybem s aktivním přístupem nutíme soupeře k chybám a nutíme mu svoji hru. Smržovka dnes trochu těžkopádná a v kombinované sestavě. V úvodních 30 minutách jsme jednoznačně na míči a vytváříme si několik šancí, ale zatím bez využití. Zápas rozhodujeme v rozmezí 6. minut dvěma krásnými brankami. Nejprve po kombinaci na pravé straně posílá geniální přihrávku za obranu Prousek a Brezar zakončuje do prázdné branky. Za chvíli po samostatné akci Tomana z levé strany do přečíslení na samotného stopera nachází Prouska, který zakončuje do poloprázdné branky. Do poločasu máme ještě další šance a Smržovka je na ručník.
Druhý poločas sliboval navýšení vedení a poklidný průběh, ale nebylo to tak slavné jako v první půli. Soupeř lehce přeskupil sestavu a hlavně Kobr na středu s Brožem a na hrotu s Frydrychem vyrovnávají hru. Plavy dobře brání a směrem dopředu se snaží, ale bez vážnějšího zakončení. Smržovka zlepšený výkon, ale také bez větší šance. Všechno poměrně snadno zlikviduje naše obrana a jistý Průcha v brance. Zápas tak končí poločasovým skóre.

Dnes pochvala, kterou je třeba potvrdit příští týden v sobotu doma od 17:00 s Mírovou.