TJ Spartak Smržovka :TJ Sokol Plavy 4:6 (3:3)

14.09.2020 22:43
12. 9. 2020 17:00
Okresní soutěž III.třída
Smržovka , 60 diváků | Rozhodčí: Ouředník Pavel, Šálek Patrik, Svoboda Petr

Tělovýchovná jednota Spartak Smržovka

STŘELCI: 13. Oeser Marek, 20. Plůcha Pavel, 23. Oeser Marek, 47. Nič David - 3. Balatka David, 27. Balatka David, 39. Lubas Petr, 57. Lorenc Tomáš (pen.), 65. Lorenc Tomáš, 89. Balatka David
20 B Šimčík David
13 N Lubas Petr
4 N Knap Daniel
5 N Balatka David
6 N Šimerda Daniel
7 N Tomíček Luboš
8 N Kouřil Jan [K]
9 N Lorenc Tomáš
10 N Jandura Oldřich
11 N Čermák Jakub 87
12 N Ticháček Roman 75
2 N Doleček Pavel 87
14 N Fojtík Libor 75
15 N Ďurek Radek

Utkání bohaté na góly. Úvod utkání vyšel lépe hostům a už ve 3.mitutě zavěsil pohlednou střelou David Balatka. Domácí však odpověděli rychle 3 brankami a v 25. minutě vypadali hosté na ručník. Dvěmi brankami jedna hezčí než druhá se blýsknul domácí Oeser. Zbytek poločasu se hra vyrovnala a hosté hrozili zejména z protiútoku, skvělou práci v útoku odvedl zejména Oldřich Jandura, který snad vyhrál všechny hlavy. Dobře mu sekundoval Jakub Čermák. Z dvou odražených míčů se nejprve trefil David Balatka a do poločasu ho ještě napodobil Petr Lubas.
Druhý poločas nezačal pro hosty dobře. Po neodmávaném ofsajdu a následném rohovém kopu hosté inkasovali, když se hlavou trefil Nič. Od 50. minuty však hosté překvapivě udávali tempo hry a kromě tří vstřelených gólů ještě několikrát orazítkovali tyč a břevno. Po faulu na Jakuba Čermáka proměnil pokutový kop Tomáš Lorenc. Nedlouho po té se Tomáš trefil podruhé utěšenou střelou z velkého vápna. Domácí se snažili s výsledkem ještě něco udělat, zvláště Miček dělal hostům problémy, i když k tomu místy používal způsoby na hranici regulérnosti. To, že nedal ani jednu branku, bylo pro něho flustrující. Závěr zápasu ještě vyšperkoval svou třetí brankou nejlepší hráč zápasu David Balatka…Ale je nutné pochválit i  oba útočníky, celou zálohu a přes obdržené branky i Davida Šimčíka. V obraně se představil nový hráč v dresu Plavů, Roman Ticháček.