TJ Sokol Roztoky u Jilemnice : TJ Sokol Plavy "A" 1:3 (0:1)

28.05.2019 07:49

25. 5. 2019 17:00
I.B třída východ

Tráva Roztoky , 80 diváků | Rozhodčí: Rympler Roman, Bukvička Dušan, Přikryl Jan

Tělovýchovná jednota Sokol Roztoky u Jilemnice

Střelci: 65. Kupkár Pavel - 35. Rimský Jiří (pen.), 62. Prousek Vladimír, 90. Plný David

1 B Nežádal Tomáš
2 N Zajíček Štěpán
3 N Černý Jakub [K]
4 N Jelínek Jan
5 N Titlbach Lukáš
6 N Lédl Martin
7 N Pekař Pavel
8 N Plný David
9 N Prousek Vladimír 83
10 N Forman Matyáš 73
11 N Rimský Jiří 75

Náhradníci
12 N Gallyas René 83
13 N Svačina Ondřej
14 N Trmal Matěj 75
15 N Balatka David 73

Konečně vítězství a povedené venkovní utkání za 3body. Důležitý zápas, který Plavy potřebovaly vyhrát aby měly klid do závěru soutěže. To se povedlo a dalo se na to i chvílemi dívat. Nutno podotknout, že domácí mají velké starosti se záchranou a nejsou v dobré herní pohodě. Toho hosté využili a byli po celý zápas výrazně lepším týmem. Dobrou kombinační hrou středových hráčů s doplněním krajů a útoku. Defenziva tentokrát nebyla pod tlakem a mohla i dopředu. Branky po penaltě na Plného Rimský do šibenice, Prousek po chybě domácích a individuální akci a závěrečná hlava Plného z rohu. Inkasovaná branka laciná po nedohodě obrany a brankáře proskáče míč po standartce celým vápnem a končí na zadní tyči v síti. Dneska to byla důležitá výhra a pochvalu zaslouží všichni hráči. Příště doma nečitelný Držkov, který hraje jak se zrovna sejde a na jaře se mu to poměrně často daří a hlavně Kotyza řádí jak černá ruka. Tak uvidíme v sobotu v Plavech od 17:00.