TJ Sokol Plavy : TJ Spartak Smržovka 4:0 (1:0)

24.08.2022 16:54

20. 8. 2022 17:00
I.B třída východ
Tráva Plavy , 60 diváků
Rozhodčí: Švec Martin - Marek Miloš, Chládek David.

Tělovýchovná jednota Spartak Smržovka

STŘELCI: 24. Pátra Jakub, 46. Prousek Vladimír, 71. Balatka David, 82. Pekelský Ondřej
1 B Gregor Karel
2 N Nosek Jindřich
3 N Černý Jakub [K]
4 N Pátra Jakub
5 N Zajíček Štěpán
6 N Pekelský Ondřej
7 N Plný David
8 N Pekař Pavel          60
9 N Prousek Vladimír 79
10 N Toman Ladislav 83
12 N Rimský Jiří          46
11 N Balatka David          46
13 N Jandura Oldřich 79
14 N Lála Marek          83
15 N Prousek Radim 60

Domácí zápas se Smržovkou už jsme museli vyhrát a tak potvrdit dobrou hru, ale bez efektu v zakončení z minulých zápasů.
To se povedlo po velice přesvědčivém pracovitém výkonu. Konečně se podařilo proměnit některé šance a výsledek je parádní.
I přes absence několika klíčových hráčů hrajeme poměrně dobrý fotbal v pohybu s dobrou obranou a kvalitou při přechodu do útočné fáze. Výborný výkon dnes odvádí zejména Pátra ve středu hřiště, který je motorem naší hry. Velkou kvalitu hlavně do obrany předvádí také kapitán Černý. Nechválíme obvykle jednotlivce, ale výkon těchto hráčů byl tak dominantní, že uděláme rádi vyjímku.
Pochvalu zaslouží dnes ale všichni hráči!
Smržovka nemá prakticky šanci ze hry. Nebezpečí hrozí pouze ze standartních situací, ale Gregor v naší brance je spolehlivý.
První branku dává Pátra po samostatné akci střelou na zadní tyč. Druhou Vladimír Prousek po proměněném nájezdu na Buriánka. Třetí Balatka po akci Tomana a Pekelského do prázdné branky. Čtvrtou pak Pekelský pěknou střelou do šibenice z odraženého míče míče na hranici vápna.
Jediná kaňka zápasu je zbytečné vyloučení Balatky za oplácení.
Dobře zvládnutý zápas dnes mají také rozhodčí! A nesmíme zapomenout na velkou diváckou kulisu díky hostujícím fans ze Smržovky, našim skalním a zejména 40tičlenému fanklubu dětí z fotbalové akademie z Dobřejovic!!!
Příští týden sobota 17:00 do Lučan.