TJ Sokol Plavy : TJ Sokol Bozkov 3:3 (3:2)

07.10.2019 22:55

5. 10. 2019 16:00
I.B třída východ
Tráva Plavy , 40 diváků | Rozhodčí: Bohuš Marek, Bohata Antonín, Honzejk Tomáš, Fischer Karel

Tělovýchovná jednota Sokol Plavy
3:3 (3:2)
Tělocvičná jednota Sokol Bozkov

Střelci: 8. Toman Ladislav, 10. Rimský Jiří, 24. Prousek Vladimír - 27. Červený Petr (pen.), 45. Červený Petr, 71. Červený Petr

15 Jón Jiří 74

Další domácí remíza 3:3. Tentokrát, ale úplně jiná než před 14 dny se Studencem. Začátek vynikající a po střele Tomana vedeme 1:0 už v 7. minutě. Další pěknou branku dáváme hned v 10. minutě hlavou Rimským po centru aktivního Tomana. Na 3:0 dává Prousek po hrubce hostující obrany ve 24. minutě. Ideální start a hosté jsou na ručník.
Obratem, ale vytvoříme zbytečnou penaltu, kterou na dvakrát Červený promění a je to 3:1. Nic se neděje a zápasu stále dominujeme a vytváříme si další šance. Břevno po pěkné střele trefuje Prousek. Další super šanci do prázdné nám zablokují na poslední chvíli obránci ležící na zemi za už překonaným brankářem. Naopak z ojedinělé, ale nutno uznat pěkné akce Bozkova inkasujeme do kabiny na 3:2.
Druhý poločas už byl vyrovnanější a šancí na těžkém terénu ubylo. Byl to spíš boj a fotbal se pomalu vytrácel. Hosté se nutili do vyrovnání a to se jim podařilo opět kapitánem Červeným v 71. minutě. Plavy tak ztratily náskok tří branek a na koni byli naopak hosté z Bozkova. Další náznaky šancí a mnoho standartních situací máme i my, ale 4 rozdílovou branku už nedáme. Vrcholem zmaru je další břevno 5. minut před koncem a další závar po rohu v 90.minutě.
Dneska hodnocení opačné než 3:3 se Studencem. Jednoznačná ztráta a po vedení 3:0 a dalším průběhu zápasu je bod, navíc doma strašně málo!!! Trochu nás přibrzdila střídání a uspokojení nad stavem a průběhem a hosté vytěžili maximum daného.
Doufejme, že příští týden konečně doma urveme 3 body s Harrachovem v sobotu od 15:30.