TJ Sokol Plavy : TJ Albrechtice v Jiz.horách/Jiřetín 3:2 (1:1)

Tráva Plavy , 45 diváků | Rozhodčí: Bohuš Marek, Kořínek Lukáš, Vachek Václav

Tělovýchovná jednota Sokol Plavy
3:2 (1:1)
TJ Albrechtice v Jiz.horách/Jiřetín

STŘELCI: 21. Sitarčík Richard, 55. Prousek Vladimír (pen.), 68. Toman Ladislav - 16. Berndt Ondřej, 87. Bělohlávek Michal
16 N Votoček Ondřej

Vydřená výhra proti Albrechticím se nerodila lehce. Velké problémy s absencemi obránců. Na beku museli nastoupit netradičně Balatka a velezkušený Zonyga a svůj nový úkol zvládli velice dobře.
Soupeř přijel v silném složení, ale bez v minulém kole vyloučeného brankáře. V brance ho nahradil Vávra.
Úvod patřil hostům, kteří byli živější a hlavně útočníci Böhm se Zemanem zlobili domácí obranu. V 16. minutě inkasujeme po zdánlivě ubráněné situaci dostává Zeman míč na Berndta a ten osamocen na penaltě nedává Nežádalovi šanci. Po inkasované brance začínáme dohánět ztrátu zlepšeným pohybem a za pouhých 6 minut srovnáváme po akci Tomana hrajícím trenérem Sitarčíkem. Sporný moment nastává po půl hodině hry, kdy nastřelení Plného do oblasti břicha posuzuje rozhodčí jako ruku a nařizuje penaltu. Tomáš ji ale Pipkovi bravurně chytá a dostává mírnou výhodu a převahu na stranu domácích.
Druhý poločas jsem lepší a plyne z toho penalta na Sitarčíka, kterou s přehledem proměňuje Prousek. Vedeme, ale hosté ve snaze o vyrovnání tlačí. My dobře bráníme a vynikající zákroky předvádí dnes fantastický Nežádal. V 68. minutě vystihuje špatnou rozehrávku hostí Toman a ze 40metrů trefuje z první poloodkrytou branku na milimetr přesně. Fotbalová lahůdka jako z televizní ankety. Zbytek zápasu pečlivě kontrolujeme obranu a velké šance pro hosty nepřichází. Po lehkém nedůrazu těsně před koncem přeci jen inkasujeme na 2:3, ale 3body už si vzít nenecháme!
Po konci zápasu planou emoce a Honzák nesmyslně udeří loktem do hlavy Pekaře a už se to mele jako ve správném derby i když tentokrát trochu zbytečně.
Dneska velká pochvala pro všechny. Neradi uvádíme jednotlivce, ale dnes rozhodovala naše zkušenost! Sitarčík branka + penalta na něj. Toman asistence + lahůdková branka. Nežádal chycená penalta a další famózní zákroky.

ÚT trénink 18:00 Plavy
ČT trénink 18:00 Plavy
SO B) 16:00 v Kořenově
NE A) 16:00 v Držkově