TJ Sokol Plavy : T.J. VESKO Nová Ves nad Nisou 4:6 (1:4)

05.10.2020 22:14
4. 10. 2020 15:00
Okresní soutěž III.třída
Plavy , 30 diváků | Rozhodčí: Kafka František, Vasko Ivan, Pánek Jaroslav

T.J. VESKO Nová Ves nad Nisou z.s.

STŘELCI: 12. Říha Rudolf, 61. Lubas Petr, 73. Tomíček Luboš (pen.), 86. Čermák Jakub - 8. Soydaner Burak, 22. Georgiev Michabl, 39. Bukhvak Vitaliy, 45. Bukhvak Vitaliy, 64. Heletey Mykhaylo, 89. Vaynahiy Oleksandr
1 B Průcha Daniel
2 N Lubas Petr
3 N Šimčík David
4 N Kouřil Jan [K]
5 N Morávek Lukáš
6 N Lorenc Tomáš
7 N Tomíček Luboš
8 N Šimerda Daniel 74
9 N Jón Jiří
10 N Říha Rudolf 46
11 N Jandura Oldřich
12 N Čermák Jakub 46
13 N Červinka Jaroslav
14 N Svačina Ondřej
15 N Král Ladislav 74

Béčko si přálo už konečně vyhrát na domácím hřišti, ale odhodlání vzalo již v prvním poločase za své. Hosté nás převyšovali po všech stránkách, pohybem, kombinací a zakončováním útočných akcí. Na první branku hostí jsem stačili ještě po krásné akci po křídle Oldy Jandury a jeho centru na Rudolfa Říhu, který nekompromisně pravačkou uklidil k pravé tyči.
Domácí byli pod neustálým tlakem a hosté ještě do poločasu třikrát skórovali.
Do druhého poločasu nahradil zraněného Rudolfa Říhu Jakub Čermák, který pozvednul útočnou hru domácích a často větral hostující obranu. Po jeho úniku po levé straně snížil stav z bezprostřední blízkosti Petr Lubas. Bohužel hosté kontrovali okamžitě a vzali si zpět třígólový náskok. Šance se začaly střídat na obou stranách a po dalším úniku byl Jakub Čermák faulován v pokutovém území. Penaltu proměnil Luboš Tomíček. Hosté poněkud polevili a domácím se podařilo Jakubem Čermákem snížit na rozdíl jedné branky. Jejich naději na srovnání skóre jim vzali hosté v 89. minutě vstřelením šesté branky. Výsledek byl asi zasloužený a ukázal domácím, že bez tréninku se nedá hrát ani okresní soutěž.