TJ Sokol Plavy : SK Studenec 3:3 (0:2)

24.09.2019 22:54

21. 9. 2019 13:30
I.B třída východ
Tráva Plavy , 50 diváků | Rozhodčí: Karrmann Milan, Faigl Jaroslav, Klimpl Miroslav

Tělovýchovná jednota Sokol Plavy
3:3 (0:2)
Sportovní klub Studenec, z.s.

Střelci: 48. Sitarčík Richard, 59. Titlbach Lukáš, 81. Plný David - 4. Šritr Hynek, 32. Exner Tomáš, 79. Jandura Tomáš

15 Lejsek Lukáš 78

Domácí utkání se Studencem jsme začali náporem, ale po brejku hostů chybujeme na pravé straně obrany a inkasujeme branku po pěkné střele z hranice šestnáctky. Dále se opět hraje spíše na polovině Studence, ale i ty nejvyloženější šance nedáváme. Výborně zachytal také hostující brankář a v kombinaci s nepřesnostmi rozhodčích, kdy odpustili hostům nejméně jednu penaltu se nemůžeme stále prosadit. Další chyba tentokrát z levé strany a opět pěkná střela a rázem je to 0:2 a začínáme být mírně nervózní. V poločase trochu emoce v kabině a drobná vyříkávaná, ale vzhledem ke stavu se nebylo co divit.
Druhý poločas se povedl a rychle snižujeme Sitarčíkem po skvělém pasu Rimského. Dodává nám to chuť a zatlačíme hosty a vyrovnání přichází z penalty na Lupu, kterou proměňuje Titlbach. Do konce zbývalo ještě 30.minut a poměry na hřišti nasvědčovaly obratu. Opak je ale pravdou, když hosté po zaváhání naší obrany opět vedou 2:3.
Zmar domácích naštěstí brzo utnul Plný, kdy z dorážky standartní situace záhy vyrovnal na 3:3. Do konce zápasu ještě pár náznaků šancí Plavů, ale už se nic neujalo a po strkanici v závěru rozhodčí končí zápas.
Dnes před zápasem by byl bod asi málo, ale vzhledem k průběhu a poločasovému stavu 0:2 bod musíme brát jako dobrý a spravedlivý. Lepší výsledek nás stál výkon v obraně, ale musíme také uznat sílu soupeře. Studenec má velmi mladé, bojovné, ale i fotbalové mužstvo a v tomto zápase to plně potvrdil.
Příští týden v sobotu od 16:00 v Jablonečku.