TJ Sokol Plavy : SK Studenec 3:1 (1:0)

07.08.2021 16:19

7. 8. 2021 17:00
I.B třída východ
Tráva Plavy , 70 diváků | Rozhodčí: Bohuš Marek, Čurda Michal, Šnýdl Radovan, Skalický Aleš

STŘELCI: 11. Brezar Ondřej, 66. Rimský Jiří, 85. Toman Ladislav - 74. Synek Vladislav
16 N Balatka David 46

První MU letošní sezony. První poločas převaha domácích, ale z mnoha šancí se ujímá pouze zakončení Brezara na 1:0. Hosté první poločas bez vážnějšího ohrožení Nežádala.
Druhý poločas ovlivnilo mnoho střídání ať už vynucených nebo ne. A opět ukázalo zoufalý nedostatek fyzičky na začátku soutěže. Hosté nuceni hrát přidali a tlačili se za vyrovnáním. Plavy v čele s Tomášem v brance, ale celkem dobře brání a z brejku navyšují Rimským na 2:0. Snížení hostů na rozdíl jediné branky přináší na hřiště velkou nervozitu na domácí kopačky. Naštěstí opět z protiútoku rozhoduje Toman a můžeme si velmi oddychnout za dnešní 3body.
Dnešní zápas měl být v poločase 2-3:0 a nemusíme se strachovat o výsledek! Další poznatek 2. poločas zoufalá FYZIČKA většiny hráčů!!!

Příští týden derby v Držkově NE 17:00.
ÚT + ČT 18:00 trénink v Plavech.