13 N Rimský Jiří 62
14 N Svačina Ondřej 70
15 N Jelínek Jan 84
16 N Sitarčík Richard 62

Konečně zápas za tři body. Dobrý, bojovný výkon. Do 30.minuty stará písnička, kdy hrajeme dobře, ale neproměňujeme šance. Jak se to má dělat správně ukazuje všem našim útočníkům obránce Jakub Černý, který 2 krásnými brankami v rozmezí 6.minut uklidňuje domácí. Navíc do poločasu ještě pěknou křídelní akci Tomana uklízí do branky Prousek a je z toho poločasových 3:0.
Ve druhém poločase nejprve tradiční prospaná desetiminutovka, kdy se bráníme a podržel nás brankář Nežádal. Potom se dostáváme znovu do tempa a hra se vyrovnává. Poctivě bráníme a hrajeme na brejky. Velké šance z toho, ale nejsou ani na jedné straně. Prostřídáme všech 5 náhradníků, ale hru to na kvalitě moc neovlivňuje.
Náznaky šancí máme, ale tutovka žádná. Hosté dvě šance v samotném závěru, kdy nám pomohla tyč a jednou skvělý zákrok Nežádala.
Dneska pochvala. Důležité tři body, které jsme potřebovali jako sůl.
Přepeře byly paradoxně asi nejlepší dosavadní soupeř a kdybychom hráli takto máme bodů mnohem víc.

After-oslava narození Ondřeje Lejska tak mohla proběhnout v excelentní náladě!!!

ÚT trénink 18:00
ČT trénink 18:00
SO B) Mšeno C) 13:30 ve Mšeně
SO A) Jablonec n/Jiz 16:00 v Jablonečku