TJ Sokol Plavy "B" : TJ SOKOL KOKONÍN 3:2 (0:2)

06.10.2022 19:50

5. 10. 2022 16:30
Okresní přebor II.třda
Plavy , 40 diváků
Rozhodčí: Nagy Zdeněk - Urban Daniel, Volf Michael.

TJ SOKOL KOKONÍN z.s.

STŘELCI: 53. Prousek Vladimír, 82. Prousek Vladimír, 83. Balatka David - 20. Fukal Milan, 28. Manhart David

1 B Průcha Daniel
2 N Nosek Jindřich
3 N Titlbach Lukáš 46
4 N Svačina Ondřej
5 N Kouřil Jan [K] 80
6 N Černý Jakub
7 N Pátra Jakub
8 N Šourek Jan 51
9 N Prousek Vladimír
10 N Toman Ladislav
11 N Jandura Oldřich 58

12 N Černý Michal        46
13 N Šimerda Daniel 51
14 N Červinka Jaroslav 58
15 N Balatka David        80

Středeční dohrávka B s Kokonínem. Zpackaný první poločas prohráváme 0:2 po chybách v obraně. Nejprve tečovaná střela Fukala na kterou Průcha nedosáhne. Druhá branka pěknou střelou z rohu vápna po nedostoupení obráncem. Chaos ve hře. Hráči neplní základní pokyny. Mezi obranou a napadajícím útokem snad 80 metrů a tam v klidu a v chůzi kombinující soupeř ve velké početní převaze. Nejsme schopni se dostat do hry. Nemáme ani moc šancí ke vstřelení branky, ale to soupeř mimo zmíněných dvou střel také ne.
Poločas ve znamení lehké výměny názorů v kabině. Zlepšit je třeba úplně všechno. Druhý poločas se naše hra po prostřídání zlepšuje a postupem času se dostáváme do obrátek. Naopak hosté s přibývajícím časem uvadají fyzicky. Krátce po změně stran snižujeme z penalty Prouskem po faulu na Tomana. Potom máme další šance, ale bez využití. Obrat nastává v posledních deseti minutách hry po příchodu Davida Balatky a stažení hry na tři obránce. Po faulu na Balatku krásným trestňákem vyrovnává Prousek a za chvilku na to sám Balatka uklízí na přední tyč po akci Tomana z levé strany.
Dneska hrubě podceněný první poločas. Obrat ve druhém poločase jako s Hodkovicemi se cení, ale jsou to poněkud zbytečné nervy. Všechna čtyři střídání velmi pomohla naší hře a zaslouží pochvalu.
Další zápas v Železném Brodě neděle 16:00.