TJ Sokol Plavy "B" : TJ Jiskra Josefův Důl 4:2 (3:1)

Plavy , 77 diváků | Rozhodčí: Smoleňák Petr, Štědrý Pavel, Svoboda Petr

Tělovýchovná jednota Sokol Plavy
4:2 (3:1)
Tělovýchovná jednota Jiskra Josefův Důl

Střelci: 8. Říha Rudolf, 31. Lorenc Tomáš, 90. Lupa David, 34. Lorenc Tomáš - 5. Majer Pavel, 67. Pivnička Tomáš

16 Fojtík Libor 76

Josefáč přijel jako nejtěžší soupeř v soutěži s notně posíleným kádrem a skvělými výsledky z úvodu sezony. Naše B, ale sestavilo také výborný tým a dalo se očekávat vyrovnané těžké utkání. Domácí odehráli skvěle první poločas, který korunovali brankami Říha a 2x) Lorenc a to ještě Balatka neproměnil pokutový kop. Poločas 3:1, ale Plavy trochu ukolébal a hosté ve druhé půli hodně přidali a svým pohybem a fotbalovostí se poměry na hřišti úplně obrátily a domácí těžko bránili výsledek. Dobře zachytal opět brankář Průcha a při troše štěstí a střelecké nemohoucnosti hostí byl opět mužem zápasu. Hosté přeci jenom branku vstřelili a bylo do konce ještě hodně času, ale další příležitosti už neproměnili a naopak je z brejku potrestal Lupa a cenná výhra 4:1 byla na světě. Dneska velká pochvala všem hráčům za výkon proti soupeři, který výrazně převyšuje tuto soutěž.