TJ Sokol Plavy "B" : T.J. VESKO Nová Ves nad Nisou 9:0 (1:0)

Rozhodčí: Řezníček Martin - Urban Daniel, Šťastný Jiří.

Tělovýchovná jednota Sokol Plavy
9:0 (1:0)
T.J. VESKO Nová Ves nad Nisou z.s.

STŘELCI: 45. Rimský Jiří, 50. Jandura Oldřich, 60. Nosek Jindřich, 70. Balatka David, 74. Rimský Jiří, 75. Balatka David, 78. Svačina Ondřej, 81. Balatka David, 87.

15 N Červinka Jaroslav 55
Domácí zápas béčka s poslední Novou Vsí.

První poločas nenapovídal předpokladům a byl dlouhou dobu vyrovnaný. Hosté hráli poměrně organizovaně a měli v útoku nebezpečného hráče č. 11, který dělal naší obraně velké starosti.
Domácí hrají na půl plynu a minimum příležitostí k ohrožení branky zahazují. Poločas skoro u konce a výsledek stále bez branek. V úplném závěru se uchytí dorážka Rimského po střele Šourka a brankář hostí se musí červenat. Naopak na naší straně zasloužil pochvalu snad jenom náš brankář Lála. V poločase důrazná výměna názorů mezi hráči samotnými i trenérem!
Druhý poločas je o něčem jiném. Po pěti minutách 2:0, když Jandura zakončuje po centru Balatky. Záhy odstupuje nejlepší hráč hostů a to je pro Ves konečná. Další branky se sypou jedna za druhou a skóre se zastavuje na 9:0. Pěknou branku z přímáku na zadní tyč dává Balatka. Nosek hlavou po rohu. Rimský po akci červinky a Zdeňka Balatky. Balatka po nahrávce Rimského. Svačina po sólu do vápna a zakončením k tyči. Balatka hattrick za poločas + asistence dorážka po sólu Červinky. A na konec Červinka do prázdné po chybném výběhu brankáře.
Dnešek netřeba moc přeceňovat vzhledem ke kvalitě soupeře.

Tento týden doma sobota 14:00 FK KOVO.