12 N Jandura Oldřich         46
13 N Trdla Josef 46
14 N Pátra Jakub 46
15 N Šourek Jan 56

Tento víkend nepřál ani B týmu, který doma prohrál se Zásadou. Ač základní sestava vypadala nadprůměrně, na hřišti to nebylo znát a soupeř si nakonec odvezl všechny body a pěkné skóre 3:0.
První půle byla ještě vyrovnaná, Plavští sice více bránily, nicméně se občas podařilo vyvést míč na soupeřovu půli a ohrozit branku. Bohužel však ani jedna z nepočetných šancí domácích neskončila gólem a tak byl poločasový stav 0:0.
Vše důležité se odehrálo v druhém poločase. Nedlouho po zahájení poločasu dostáváme poněkud laciný gól po nedorozumění v obraně, kdy přihrávku Nežádala vystihne Mrkvička a skóruje do prázdné branky. To hosty nabudí a začnou ještě více bojovat. Zanedlouho dostáváme další branku, když se prosazuje opět dobře hrající Mrkvička. Za stavu 2:0 se konečně probouzí i Plavští hráči, nicméně se jim dlouho nedaří podržet míč na svých kopačkách. O pěkné hře v podání domácích se dá mluvit až zhruba od 75. minuty, což je málo. Sice se nám konečně daří zatlačit Zásadu, bohužel však bez vstřelení kontaktní branky. Aby toho ještě nebylo málo, v posledních minutách Mrkvička dovrší hattrick a tak si ani jeden Plavský tým nepřipsal tento víkend body.
Příští zápas se koná v sobotu 16:30 v Josefově Dole.