TJ Sokol Plavy "B" : FK KOVO 3:5 (2:2)

07.11.2022 21:37

5. 11. 2022 14:00
Okresní přebor II.třda
Plavy , 40 diváků
Rozhodčí: Petráš David - Šebek Tobias, Cesar Adam.

FK KOVO z.s.

STŘELCI: 5. Červinka Jaroslav, 87. Lubas Petr, 26. Červinka Jaroslav - 10. Poláček Jakub, 43. Ferenc Patrik, 74. Bugár Martin, 90. Gina Denis, 71. Ferenc Patrik
1 B Gregor Karel
2 N Nosek Jindřich           46
3 N Svačina Ondřej
4 N Lála Marek
16 N Kouřil Jan [K]       68
6 N Rimský Jiří
7 N Lupa David
8 N Šimerda Daniel
9 N Lubas Petr
10 N Jandura Oldřich 61
11 N Červinka Jaroslav 79
12 N Titlbach Lukáš       79
13 N Pekelský Ondřej 46
14 N Balatka David        68
15 N Balatka Zdeněk 61

Poslední domácí zápas podzimu naší rezervy s FK Kovo.
První poločas byl ještě celkem v pořádku. Rychlá branka Červinky po nahrávce Lupy do prázdné po hrubce hostující obrany. Následně poměrně dobrá hra s náznaky šancí, které ale nedáváme a přichází trest. Po ojedinělé standartce hostí chybujeme brankářem a Poláček jednoduše srovnává na 1:1. Do vedení jdeme opět po pěkném zakončení Červinky po centru z pravé strany. Těsně před poločasem si necháváme opět po rohu vyrovnat, když úplně nepokrytý Ferenc má čas snad 5. minut na zakončení technickou střelu.
Druhý poločas hrajeme na jednu branku, ale bez většího pohybu, nápadu a zápalu pro hru. Hosté jednoduše z hluboké obrany a na brejky. Takto dostáváme tři branky jako přes kopírák. Ztráta vpředu nebo už při přechodu a nulový návrat. Mezi 5 našimi hráči v útoku 70metrů nic a pak 4 obránci. Ideální pro hráče jako jsou Poláček a Ferenc. Jednoduchá nahrávka mezi široce roztaženou obranu a nestíháme rychlostně. Takže samostatné nájezdy na brankáře, kterého to dnes s formou také úplně nepotkává a tak ze 7 zakončení za zápas dostáváme 5 branek. My z našich šancí dáváme pouze pěknou střelu Lubase. Navíc nedáme v závěru ani penaltu!!!
Takže výsledek 3:5 doma není dobrou vizitkou. Hlavně obranná fáze dneska nefungovala a to nejen u obránců, ale celého mužstva.

Tento týden dvojzápas na závěr podzimu :
SO 14:00 v Jenišovicích
NE  14:00 v Železném Brodě