TJ Sokol Plavy "B" : FK Jiskra Mšeno-Jablonec 9:0(2:0)

Plavy , 33 diváků | Rozhodčí: Hladík Lukáš, Nagy Zdeněk, Nagy Lukáš

Tělovýchovná jednota Sokol Plavy
9:0(2:0)
FK Jiskra Mšeno-Jablonec n.N., z.s.

STŘELCI: 10. Gregor Karel, 37. Balatka David, 50. Čermák Jakub, 54. Jandura Oldřich, 58. Lála Marek, 69. Čermák Jakub, 70. Lála Marek, 85. Lála Marek, 87. Lála Marek

Poslední podzimní zápas odehrálo B ) doma v neděli se
Mšenem B ). Poslední výkony a postavení v tabulce dávalo tušit dobrý zápas pro domácí a to se potvrdilo.
První poločas velmi mladý zarputilý soupeř ještě odolával a měl i šance po našich chybách. Branky dávali pouze domácí a to na úvod Gregor a následně Balatka. Na hrbolatém podzimním hřišti to bylo těžké pro oba týmy, ale domácí jsou aktivnější a zejména Lupa, Balatka a Pekař mají chuť do hry a jsou velmi aktivní.
Druhý poločas v podobném duchu jako první. Velká aktivita domácích, hodně šancí. Hosté pomalu odchází fyzicky a převaha se stupňuje. Jak se proměňuje šance ukazuje všem a hlavně DL11 střídající Lála, který za 35. minut svého pobytu na hřišti dává 4 branky!!! Další přidávají Jandura a Čermák a kompletují výsledek 6 brankami za druhý poločas na konečných 9:0.
Krásné ukončení fotbalového podzimu v Plavech a potvrzení celkově velmi dobré 1/2 sezony B ) mužstva.