TJ Sokol Plavy "A" : TJ Sokol Horní Branná 5:0 (2:0)

24.08.2020 15:37
22. 8. 2020 17:00 -
I.B třída východ
Tráva Plavy , 81 diváků | Rozhodčí: Kořínek Lukáš, Švajdler Ondřej, Šálek Patrik

Tělovýchovná jednota Sokol Plavy
5:0 (2:0)
Tělovýchovná jednota Sokol Horní Branná

Střelci: 5. Plný David, 8. Prousek Vladimír, 57. Toman Ladislav, 63. Toman Ladislav, 90. Bóža
15 Bóža                       86

První mistrovský zápas nové sezony vyšel výborně. Snový úvod kdy za 8 minut vedeme 2:0. První branku dává Plný po skvělé akci Balatky. Druhý gól potom vybojoval Prousek po nedorozumění hostující obrany a brankáře. Většinu času jsme lepší a hosté mimo ojedinělých standartních situací skoro domácí branku neohrožují. Máme další příležitosti, ale koncovka nás stále trochu zlobí.
Druhý poločas v úvodu trochu prospíme a Branná se lehce nadechuje k náznaku tlaku. Ten ale utíná třetí brankou z dorážky Prouskovy střely Toman. Za dalších šest minut opět Toman pěkným volejem z odvráceného rohu definitivně hosty zlomil. V samotném závěru ještě přidal třešničku na dort hrající trenér "Bóža", který lahůdkovým trestňákem upravuje na konečných 5:0.
Celé utkání nahrával a video analýzu připravuje video trenér Lejsek.
Dneska pochvala za dobrý výsledek proti soupeři, který hrál ještě v loni I.A.třídu, ale letos to úplně TOP zatím není. Není proto třeba zbytečně létat v oblacích. V neděli na Smržovce to bude úplně jiný důrazný soupeř v bouřlivém domácím prostředí.

ÚT  18:00 trénink Plavy
ČT  18:00 trénink Plavy
SO  17:00 B) Nová Ves (venku)
NE  17:00 A) Smržovka (venku)