TJ Sokol Plavy "A" : TJ Sokol Držkov 7:1(5:0)

Rozhodčí: Vrabec Hynek - Marek Miloš, Mrkáček Michal. Delegát: Vydra Jan.

Tělovýchovná jednota Sokol Plavy, spolek
7:1(5:0)
TJ Sokol Držkov

STŘELCI: 7. Rimský Jiří, 23. Prousek Vladimír, 29. Mucska Daniel, 31. Mucska Daniel, 36. Rimský Jiří, 59. Lála Marek, 61. Prousek Vladimír - 89. Belšan Marcel
15 N Prousek Radim 58

Derby s Držkovem nám před zápasem dělalo starosti z důvodů 6 absencí hráčů základního kádru! Držkov ale nakonec také nepřijel kompletní a tak se nevědělo co od zápasu očekávat?
   Výsledek a průběh samotný překonal všechna naše nejlepší očekávání a poločasových 5:0 bylo zázračných. Držkov sice výborný na balonu, kombinoval, ale pouze po naše pokutové území. Neměl ani moc zakončení a když, tak obrana nebo Žanta v brance neměli větší problém. Naopak do obrany měl dnešní soupeř velké problémy s rychlostí a obratností. Naše hra jednoduchá z obrany a rychlý přechod do brejkových situací. Ty se opakují jako na běžícím pásu a dneska je taky zvládáme poměrně slušně využívat. První branku dává Rimský z přímáku z 20ti metrů po faulu na Mucsku. Další Vl. Prousek po pasu od Pekelského a chybě brankáře. Třetí a čtvrtý gól jako přes kopírák brejk Vl. Prousek s Mucskou se zakončením téměř do prázdné branky. Na 5:0 Rimský po předložení ideálně od Pátry, který obral chybující obranu.
   Druhý poločas se jen dohrával z povinnosti. Máme znovu spoustu šancí, ale ujímá se už jen volej Lály a samostatný nájezd Vl. Prouska. V závěru hosté korigují střídajícím Belšanem na konečných 7:1.
    Dnes naprostá spokojenost. Všichni hráči širšího kádru zdatně zastoupili své spoluhráče a zamotali hlavu trenérům do dalších zápasů.

Příští týden sobota 17:00 v Mírové pK.