TJ Sokol Plavy "A" : TJ Sokol Držkov 3:0 (2:0)

07.06.2019 07:53

1. 6. 2019 17:00
I.B třída východ
Tráva Plavy , 110 diváků | Rozhodčí: Řezníček Martin, Chládek David, Adam Václav, Houška Zbyněk

14 N Balatka David 70

Prvních dvacet minut jasně lepší hosté a našim štěstím bylo, že nedali branku. Potom se hra začala vyrovnávat a po krásné akci a centru Rimského zakončil hlavou Plný na 1:0. Za chvilku si vybojoval důrazem a rychlostí na obránci sám míč Plný a přehodil brankáře na 2:0. To domácí uklidnilo a hosté byli naopak z tvrdého direktu otřeseni. Druhý poločas pokračoval mírnou převahou a držením míče Držkova, ale bez větších šancí. Plavy naopak dobře bránily a vyrážely do nebezpečných brejků. Dobře hru tentokrát oživily všichni tři střídající hráči. Kuriozitou byla odvolaná penalta po faulu na Gallyase, kdy domácí Plný přiměl rozhodčí k posunutí přestupku před pokutové území za což zaslouží pochvalu za fairplay gesto. Mohl přitom vstřelit sám hattrick. To se mu povedlo v 80. minutě když dorazil míč do branky po závaru a standartce Formana.
Dneska kromě vlažného začátku dobrý výkon všech hráčů a samozřejmě vyčníval střelec 3 branek Plný, který tak okořenil svůj skvělý výkon a potvrdil vyníkající jarní formu, když opakovaně táhne celé mužstvo ze své defenzivní pozice i vstřelenými brankami.