13 N Prousek Radim 58
14 N Trdla Josef       64
15 N Lála Marek       76

Poslední zápas sezony. Derby se suverénním Držkovem.
Zápas měl dobrou úroveň, ale postrádal větší množství šancí na obou stranách. V prvním poločase byl lepší Držkov, který lépe kombinoval a držel míč na svých kopačkách. Plavy běhaly většinou bez míče, ale nepouštěly soupeře do brankových příležitostí. Snahou bylo hrát na brejky, ale občasné náznaky kontrů se do vyložených šancí taky nedostaly. Jedinou branku poločasu tak dostáváme po laciné penaltě, kterou obstaral Just a proměnil Kotyza.
Druhý poločas byl naší snahou o vyrovnání. Hra se vyrovnala a možná jsme dokonce i Držkov lehce zatlačili. Šance tomu, ale jako celý zápas chyběly. Naopak po ojedinělém rohu zaspíme rozehrávku na Vrabce a ten centruje na volného Gvušče, který v ideální pozici a nehlídán nemá problém proměnit hlavu na 2:0.
Do konce zápasu podobný průběh. Lehká rozmíška mezi Prouskem a Vaníčkem ještě znamená ČK pro Držkov, ale na výsledku zápasu už se nic nemění.
Dneska celkem dobrý poctivý výkon, ale bez finální fáze a bez větší šance. Branky obdržené laciné. Škoda, dnešní výkon se dal proměnit v lepší výsledek. Držkovu můžeme sportovně pogratulovat k výhře i vítězství v soutěži, kterou opanoval zcela zaslouženě.

Sobota 18.6. DOKOPNÁ po B) s Držkovem B) od 17:00 v Plavech!!!!