TJ Sokol Plavy "A" : TJ Sokol Bozkov 3:4 (3:1)

Rozhodčí: Marek Miloš - Švec Martin, Zboroň Petr.

Tělovýchovná jednota Sokol Plavy
3:4(3:1)
Tělocvičná jednota Sokol Bozkov

STŘELCI: 3. Pátra Jakub, 21. Prousek Vladimír, 23. Brezar Ondřej - 28. Červený Petr, 47. Farský Pavel, 77. Farský Pavel, 54. Balcar Josef
13 N Rimský Jiří 82

Neuvěřitelně ztracený domácí zápas s Bozkovem. Hosté začínají dobře a poctivým běžeckým výkonem napadají domácí a těm to dělá značné problémy. Paradoxně dobrými kontra akcemi vedeme poměrně jednoduše 3:0 a na tabuli svítí 23. minuta. Nastává klasické uspokojení a ztráta koncentrace v domnění, že se vlastně nemůže nic stát a v klidu si dojdeme pro tři body. První branku dává Pátra po standartce. Druhou Prousek po akci Tomana z levé strany. Třetí po pěkném centru Pekelského Brezar hlavou.
Jak ztratit jasný domácí zápas začínáme ukazovat ještě v prvním poločase. Po sérii chyb a nedůrazu při bránění vytváříme nesmyslný přímák a Červený se obvykle nemýlí. Poločas 3:1 a dá se říct pohoda!?
Jenže druhý poločas začínáme opět hrůzostrašně nepokrytou standartkou a rázem je to jen o gól. Bozkov nadále neúnavně napadá a mladší ofenzivní hráči soupeře jsou velkým nebezpečím pro dnešní naši obranu. Další trest po chybě ve středu obrany a Balcar vyrovnává. Aby toho nebylo málo tak vytváříme nesmyslnou penaltu, kterou Farský otáčí výsledek. Do konce jsme v křeči, ale přesto máme ještě dvě šance Brezarem a Lupou, ale bez využití. Naopak hosté povzbuzeni nečekaným obratem nešetří krokem a v podstatě jednoduchým běžeckým výkonem nás nutí do neskutečných chyb.
Dneska jsme všechny inkasované branky darovali soupeři vlastními triviálními chybami a doposud skvělá obrana si dnešní výkon za rámeček rozhodně nedá!!!!
Příští týden do Albrechtic sobota 16:00.