TJ Sokol Plavy "A" : TJ Lučany nad Nisou 2:3 (1:1)

Rozhodčí: Daniel Matěj - Cerman Dominik, Urban Václav.

Tělovýchovná jednota Sokol Plavy, spolek
2:3 (1:1)
Tělovýchovná jednota Lučany nad Nisou, z.s.

STŘELCI: 17. Lupa David, 92. Lupa David - 29. Řezníček David, 55. Chlomek Martin, 65. Dítě Michal
15 N Titlbach Lukáš

První MU jarní části se hrálo na UMT v Desné a po celkem vydařené přípravě se čekalo něco lepšího než jsme dnes předvedli!!!
Absence Balatky, Zonygy a na poslední chvíli i Brezara se ukázala horší než by se dalo čekat, ale i tak jsme složili dobrou sestavu, která ovšem nenaplnila ani náznakem předpoklady.
V prvním poločase se dostáváme do vedení po pěkné akci Svačiny s Tomanem a zakončujícím Lupou. Následně máme náznaky šancí, ale nedáváme druhý gól. Jasnou penaltu na Tomana rozhodčí nevidí!!! Hra, ale postupem času uvadá a hosté jsou pohyblivější, agresivnější v soubojích a viditelně lépe nastavení k výhře než my.
Vyrovnání po chybě na levé straně + přenesení hry na volného Řezníčka, který křižnou střelou vyrovnává.
Poločasová domluva moc nepomohla. Prvních deset minut celkem ušlo, ale pak chyba po našem rohu a z brejku nechytáme Chlomka a  ten má spoustu času na zakončení? Nastává největší útlum v zápase. Nejsme nikde a třetí inkasovaná branka je příkladem žákovského nebránění. Nestárnoucí Dítě má asi 5. minut času aby si připravil na 20 metrech střelu a ze stoje trefil životní šibenici. Z takového direktu se vzpamatováváme snad dalších 10. minut. Hra v totálním chaosu s fotbalem moc nemá společného. Naopak hosté povzbuzení nečekaným průběhem bojují jako o život a to je ten největší rozdíl mezi soupeři. Závěrem máme ještě pár šancí a tlačíme, ale je z toho pouze korekce na 2:3 z trestňáku Lupy. Vyrovnání už nestíháme, ale za dnešní výkon si ho snad ani nezasloužíme. Standart dobrý bojovný výkon jen Lupa ( 2 branky ) a záložní řada celkem celá? Jinak ostatní formace.......?!?!
Hosté dnes nebyli určitě fotbalovější nebo výrazně lepší, ale víc chtěli a bojovali a to bohužel stačilo!!!

Příští týden můžeme napravit reputaci v neděli v 16:00 Bozkově!!!