Rozhodčí: Ďörď Mário - Chládek David, Princ Jan. Delegát: Pánek Jaroslav.

Tělovýchovná jednota Sokol Plavy
2:6(2:3)
TJ Desná, z.s.

STŘELCI: 2. Prousek Vladimír, 35. Rimský Jiří - 6. Víšek Petr, 9. Quirsfeld Michael, 13. Pfeifer Michal, 48. Quirsfeld Michael, 62. Hloušek David, 89. Phung Minh Quan
14 N Trdla Josef        66

Nepochopitelný výpadek hraničící s ostudou jsme předvedli v domácím zápase s Desnou. Těžko se to jakýmkoliv způsobem hodnotí, ale dnes tam nebylo z naší strany nic dobrého. Žádný z hráčů ani zdaleka neukázal svůj standart. Nebylo tam zaujetí, soubojovost, běžecký výkon natož jakákoliv fotbalovost. Vedeme v první minutě 1:0 po hezké akci Lupy a hlavičce Vl. Prouska, ale dále je to na ručník. Chyby z žákovských kategorií fotbalu. Laciné ztráty a soupeř trestá. Navíc laciná branka ze standartní situace, které jenom přihlížíme. Za 12. minut 1:3. Závěrem poločasu korekce Rimského, který proměňuje samostatný nájezd.
  Druhý poločas chceme otáčet výsledek, ale hra je snad ještě horší než v prvním poločase. Inkasujeme opět hloupé branky a svoje šance neproměníme. Rimský dává tyč a Pátra po dobrém průniku faulován na penaltu, ale rozhodčí nevidí. Individuální chyby nás však dnes potápí na úplné dno!
   Výsledek hovoří za vše. Můžeme jen doufat, že takto zpackaný zápas jsme si vybrali dnes a vše špatné necháme v něm! Na absenci 7 lidí si začínáme pomalu zvykat. Hrajeme často v jiné sestavě. Nehledejme v tom ale výmluvu. Hráči si s tím měli poradit jistě lépe.
  Napravit dojem můžeme hned v sobotu doma 17:00 se Mšenem, které se přetahuje o postup se Smržovkou, se kterou hrajeme za další týden. Takže pikantní závěr sezony, kdy našimi výkony rozhodneme o prvním místu soutěže a postupu!