TJ Sokol Plavy "A" : TJ Albrechtice/Jiřetín 5:1(2:1)

14.05.2023 22:35

10. 5. 2023 18:00
I.B třída východ
Tráva Plavy , 40 diváků
Rozhodčí: Smoleňák Jakub - Smoleňák Petr, Vodička Jan.

5:1(2:1)
TJ Albrechtice v Jiz.horách/Jiřetín

STŘELCI: 30. Balatka David, 39. Prousek Vladimír, 53. Pátra Jakub, 86. Pátra Jakub, 89. Pátra Jakub - 44. Sedlák Marek
20 B Žanta Pavel
2 N Zajíček Štěpán
3 N Černý Jakub [K]
4 N Zonyga Štěpán 73
5 N Plný David
6 N Prousek Radim
7 N Pátra Jakub
8 N Pekelský Ondřej
9 N Prousek Vladimír 58
10 N Mucska Daniel 86
11 N Balatka David
12 N Rimský Jiří 58
13 N Černý Michal 86
14 N Lála Marek 73

Konečně povedený domácí zápas za tři body s Albrechticemi. První poločas jsme nezačali úplně nejlépe a hosté jsou mírně nebezpečnějším týmem, ale Žanta vše vyřeší. My hrozíme kontry po stranách a napadáním kostrbaté rozehrávky hostí. První branku dáváme po dlouhém autu na Balatku, který nájezdem ze strany prostřelí z těžkého úhlu Blahnu. Potom čelíme penaltě po faulu na Purma, ale Žanta výborně chytá. Druhý gól přidáváme Prouskem Vl. po samostatném nájezdu a pěkným zakončením. Těsně před poločasem dostáváme hloupou branku po sérii chyb a neodvráceném rohu.
Druhý poločas je nejlepším za poslední dobu. Zvýšeným pohybem a agresivitou při napadání hosté kupí chybu za chybou. Třetí branku přidává výborný Pátra po neproměněné šanci Prouska. Další superšance spalují Balatka a Mucska, kdy zejména ta první byla neskutečná! Koncem zápasu se prosazuje znovu Pátra a to 2x, tedy kompletuje svůj hattrick. Nejprve po akci Pekelského ze strany uklízí téměř do prázdné a potom pěknou střelou z hranice vápna.
Dneska dobré hlavně ve druhém poločase. Konečně proměnění šancí a výsledek hry se propisuje i do výsledku.