TJ Sokol Plavy "A" : SK Mírová pod Kozákovem 5:1 (2:0)

Rozhodčí: Dvořák Jan - Hrbáček Jan, Švec Martin.

Tělovýchovná jednota Sokol Plavy
5:1 (2:0)
SK Mírová pod Kozákovem

STŘELCI: 25. Prousek Vladimír, 41. Černý Jakub, 51. Brezar Ondřej, 72. Pekelský Ondřej, 79. Toman Ladislav - 58. Iluska Jiří
15 N Titlbach Lukáš

Povedený domácí zápas s Mírovou. Od začátku jsme jasně lepším týmem, ale poměrně dlouho to nevyjadřujeme brankami. Hosté nám s tímto trochu pomáhají lacinou penaltou, kterou proměňuje na dvakrát Prousek. Druhou branku přidáváme před koncem poločasu, kdy skvěle zahranou standartku z levé strany zakončuje do prázdné branky Černý.
Druhý poločas opět na jednu bránu a záhy po začátku se prosazuje individuálně Brezar na 3:0. Potom lehce mírníme aktivitu a intenzitu zápasu a toho využívá soupeř lacinou i když pěknou brankou po úniku z pravé strany. Závěr patří znovu nám. Čtvrtou branku dáváme po akci Pekelského z pravé strany kličkou přes beka se zakončením do protipohybu brankáře. Pátou pak dává Toman, který přesně zpracuje dlouhý pas za obranu a z hranice vápna zakončuje pěknou střelou k tyči.
Dnes dobrý výkon všech hráčů, ale musíme podotknout, že soupeř nebyl z nejsilnějších a v sobotu v Lučanech to bude zajisté silnější fotbalová káva!