TJ Sokol Plavy "A" : FK Přepeře 5:1 (4:1)

Rozhodčí: Kutílek Martin - Dvořák Jan, Chládek David.

Tělovýchovná jednota Sokol Plavy
5:1 (4:1)
FK Přepeře

STŘELCI: 15. Brezar Ondřej, 16. Lupa David, 26. Prousek Vladimír (pen.), 35. Brezar Ondřej, 88. Brezar Ondřej - 13. Novák Daniel

15 N Prousek Radim 71

Domácí zápas s Přepeřemi. Hosté v hodně kombinované sestavě. Kvalitním fotbalistou byl zejména stoper Žukovski, Novák a také kapitán Císař.
Začátek trochu ospalý a tím pádem vyrovnaný. Necháváme si dát branku po střele Nováka. Obratem vyrovnáváme po chybě hostů a pěkném zakončení Brezara. Začínáme hosty přehrávat a ujímáme se vedení po samostatné akci Lupy středem obrany a střelou k tyči. Potom zaváhání Průchy v brance končí penaltou, kterou ale Průcha chytá a napravuje tím svoji chybu. Třetí branku dává Prousek z penalty po faulu na Tomana. Poločas ukončuje čtvrtá branka a ta stála za to. Skvělá kombinace Lupa Toman Brezar a zakončení z bezprostřední blízkosti do odkryté branky.
Druhý poločas vynucené změny v sestavě a prostřídání. Hra se příliš nemění a máme ji pevně pod kontrolou. Další šance už neproměňujeme až na jedinou. Brezar v 88. minutě kompletuje hattrick po individuální akci a narážečce s Radimem Prouskem prochází až před brankáře a sólo proměňuje na konečných 5:1.
Dnes celkem dobrý výkon proti slabšímu soupeři. Příští týden v sobotu od 17:00 do Jenišovic.