TJ Sokol Jenišovice : TJ Sokol Plavy "B" 1:4 (0:2)

Rozhodčí: Kafka František - Vasko Ivan, Lebeda Karel.

TJ Sokol Jenišovice
1:4 (0:2)
Tělovýchovná jednota Sokol Plavy

STŘELCI: 50. Vavřich Miroslav - 2. Pekelský Ondřej, 12. Pekelský Ondřej, 89. Šourek Jan, 90. Balatka David
3 N Vondra Martin

Předposlední zápas v Jenišovicích. Ve skoro neregulérních podmínkách, kdy nebylo vidět ani na polovinu hřiště.
Dobrá sestava a rozdělení sil s ohledem na nedělní zápas v Brodě. Začátek spíme a Průcha chytá tutovku domácích. Obratem skórujeme my, když zakončuje s přehledem Pekelský. Za dalších deset minut zvyšujeme znovu Pekelským na 2:0 po zakončení tentokrát hlavou. Domácí nehrají vůbec špatně, ale Průcha je dnes opravdu výborný.
Druhý poločas dostáváme brzo branku po chybě v defenzivě a domácí se nadechují k náporu. Hraje se většinou na naši polovině a bráníme výsledek. Domácí mají pár náznaků šancí, ale pozorná obrana vše likviduje a další branku už nedostaneme. Naopak v samotném závěru dáváme dvě branky my. Šourek po nahrávce Balatky sám před brankářem zkušeně zakončuje k tyči. Poslední gól zápasu dáváme po pěkné akci Lupy s Noskem a zakončujícím Balatkou z bezprostřední blízkosti branky.
Výsledek výborný a možná lepší než hra samotná, ale skoro nikdo to v husté mlze neviděl...