TJ Sokol Horní Branná : TJ Sokol Plavy "A" 5:4 (2:4)

30.09.2021 22:43

28. 9. 2021 16:30
I.B třída východ
Tráva Horní Branná , 100 diváků | Rozhodčí: Dytrt Josef, Brož René, Brož Kryštof¨

Tělovýchovná jednota Sokol Horní Branná
5:4(2:4)
Tělovýchovná jednota Sokol Plavy

STŘELCI: 10. Paulů Dušan, 36. Pešina Jan, 48. Jón Tomáš, 11. Kubelka Lukáš, 69. Paulů Dušan - 9. Pekař Pavel (pen.), 12. Lupa David, 30. Prousek Vladimír, 42. Toman Ladislav

15 N Trdla Josef 67

První prohra v soutěži a jak už je vidět z poločasového skóre velice zbytečná. První poločas vedeme penaltou Rimského. Krásný gól dává Lupa po kličce do prázdné branky. Prousek zakončuje centr jak z učebnice. Toman po vysunutí Prouska zakončuje prudkou střelou. To je vše super, ale dvě zbytečné branky po chybách středu obrany a po rohu nás zatím jen lehce zlobí.
Druhý poločas je kaňkou prozatím dobrého podzimu. Nástup se totálně nevydařil a dvě rychlé branky a vyrovnání nás sráží do kolen.
Dalším zlomem je ČK pro Pátru a obratem branka na 4:5 vše dovršuje. Máme ještě břevno po střele Lupy a tutovku Rimského a dva závary po rohových kopech, ale vše marné a průšvih je na světě.
Ostudný výkon druhé dnešní poloviny se nesmí opakovat a není pro něj omluva ( snad jen absence hned 4 stoperů najednou ), ale celkem dobře rozehraný zápas by takto dopadnout neměl !!!