TJ Sokol Držkov : TJ Sokol Plavy "B" 3:2 (1:1)

Rozhodčí: Urban Daniel - Vasko Ivan, Kafka František. Delegát: Linhart Martin.

Tělovýchovná jednota Sokol Držkov
3:2 (1:1)
Tělovýchovná jednota Sokol Plavy

STŘELCI: 35. Vaníček Matěj (pen.), 50. Berka Jiří, 77. Vaníček Matěj - 23. Černý Michal, 73. Polman Martin (vl.)
15 N Balatka David         71
Nedělní zápas v Držkově. Těžký zápas na těžkém terénu stál hodně sil a bohužel si neodvážíme ani bod.
První poločas ale v podstatě celý zápas jsme lepším týmem a máme poměrně hodně šancí ze hry a hlavně ze standartek, ale nedůraz v koncovce nás trápí už delší dobu. Ani nejjasnější zakončení hlavou z 5 metrů pro nás není branka a to několikrát za sebou. Přesto první branku dáváme pěknou střelou Michala Černého z 20 metrů pod břevno. Na 1:1 dostáváme z penalty, kterou viděl snad jenom rozhodčí a která 100% nebyla!!! Pekelský odkopává míč před protihráčem, který ho kopne do stojné nohy a upadne.....???
Poločas trochu zklidňuje emoce, ale ne na dlouho. Rozhodčí kupí chybu za chybou na obě strany a atmosféra na hřišti houstne. Necháváme si bohužel z ojedinělé šance domácích dát branku na 1:2. Následně se snažíme o vyrovnání výsledku a tlačíme se do šancí, které nejsme schopni dotáhnou k zakončení a když už tak spálíme co se dá. Minimálně 2 zákroky na penaltu pro nás tam jsou, ale dneska to nemá šanci na reakci sudích. Navíc dostává ČK Prousek po diskuzi o další hrubce sudího. Zasloužené vyrovnání po akci Černého z křídla a vlastní branka. Bohužel obratem po chybě na levé straně obrany inkasujeme na konečných 3:2. Do konce zápasu ještě máme pár náznaků, ale i s trochou smůly nám to napadne.
Takže prohra po obstojném výkonu. Poctivě odmakáno navíc poměrně dlouho v 10!
Pokud bychom byli lehce produktivnější určitě bychom dnes neprohráli. Rozhodčí obvykle nekomentujeme, ale tohle bylo opravdu nedobré. Nesmysly na obě strany. Navíc hrubé ovlivnění výsledku jak penaltou tak ČK proti nám....
Příští týden doma neděle 14:30 Nová Ves.