TJ Sokol Držkov : TJ Sokol Plavy 7:1(4:1)

Tráva Držkov | Rozhodčí: Plíva Lukáš, Brož Antonín, Horvát Jiří, Vydra Jan

Tělovýchovná jednota Sokol Držkov
7:1(4:1)
Tělovýchovná jednota Sokol Plavy

STŘELCI: 4. Just Josef, 6. Vrabec Pavel, 32. Brož Lukáš, 39. Kotyza Martin (pen.), 59. Vrabec Pavel, 73. Kotyza Martin, 77. Just Josef - 17. Brezar Ondřej

15 N Votoček Ondřej

Jedna velká ostuda v derby. Na těžkém terénu nás čekal těžký soupeř. Veškeré předzápasové pokyny Plavy nechaly v šatně a za šest minut si dáváme 2 polovlastní branky jako přes kopírák! A je v podstatě po zápase. Potom se hra lehce vyrovnává a v 17. minutě snižujeme Brezarem. Následuje, ale vymyšlená penalta a je to 3:1. Potom ještě do poločasu trefuje neskutečně do šibenice odražený míč Brož a druhý poločas je pouze o tom nedostat vyšší příděl.
Bohužel pokračujeme ve stejném duchu a po dalších 2 hrubých individuálních chybách znovu inkasujeme. Navíc se podaří domácím další nádherná střela a tentokrát Kotyza vymetá horní roh branky.  A máme z toho hrůzostrašnou sedmičku!!!
My máme v každém poločase 3 tutovky, ale nedáme kromě Brezyho nájezdu nic!!!
Po slibných výkonech v posledních zápasech, kdy to vyšlo herně i výsledkově dneska velké rozčarování. Nevyšlo to vůbec obranné čtyřce a zklamali dnes i další jindy kvalitní hráči. Navíc zlomenina prstu pravé ruky Tomáše podtrhuje dnešní zmar.
Pokud nebudeme dělat poctivě to na co herně i fyzicky máme dopadá to potom takto a před zřejmě dlouhou zimní zápasovou pauzou to není dobré ukončení podzimní sezony.
Na druhou stranu Držkov v takové sestavě a osou Kotyza, Brož, Vrabec, Just je hlavně doma mužstvo na trochu jinou soutěž, ale to pro nás není omluvou!