TJ Sokol Bozkov : TJ Sokol Plavy "A" 1:1(0:0)

11.06.2019 06:37

8. 6. 2019 17:00

I.B třída východ
Tráva Bozkov , 100 diváků | Rozhodčí: Pánek Michal, Pánek Jaroslav, Nepraš Martin

Tělocvičná jednota Sokol Bozkov
1:1(0:0)

STŘELCI: 50. Balcar Josef - 88. Sitarčík Richard

1 Nežádal Tomáš
2 Zajíček Štěpán
3 Černý Jakub [K]
4 Jelínek Jan
5 Titlbach Lukáš
6 Trmal Matěj 46
7 Rimský Jiří
8 Plný David
9 Svačina Ondřej
10 Forman Matyáš 60
11 Gallyas René 65

12 Prousek Vladimír 46
13 Balatka David 65
14 Sitarčík Richard 60

Předposlední kolo soutěže Plavy odehrály v Bozkově. Trenér Sitarčík dal tentokrát příležitost i některým hráčům širšího kádru. Domácí se zachránili v soutěži překvapivou výhrou v minulém kole v Bělé. Takže zápas za velmi teplého slunečného počasí postrádal náboj a stal se z něho pouťák v klidnějším tempu. Hra postrádala větších šancí a hrálo se především ve středu hřiště se spoustou nepřesností na obou stranách. Poločas skončil 0:0 a druhý nevypadal na velkou změnu. Domácí dali lacinou branku po rohu a nedůrazu v bránění, kdy nízký centr prolétne přes první tyč a po několika odrazech se sotva došourá za brankovou čáru. Vývoj ve skóre Plavy donutil k větší aktivitě a hra se odehrávala převážně na polovině Bozkova, který bránil a čekal na brejky do otevřené obrany. Z jednoho takového po faulu kopal trestňák Červený, ale Tomáš se vyznamenal. Když už to vypadalo, že domácí výhru ubrání prosadil se po dorážce Sitarčík a v 88. minutě vyrovnal. Do konce se už nic nezměnilo a remízu 1:1 a bod z venku bereme jako dobrý. Dnes to bylo i díky počasí takové ospalejší a pokud by Tomáš v brance nepochytal šance domácích na 2:0 při našem tlaku, tak to bylo dnes bez bodu.