TJ Lučany : TJ Sokol Plavy "A" 0 :1 (0 : 1)

25.04.2022 22:26

TJ Lučany : TJ Sokol Plavy "A" 0 :1 (0 : 1)

Sobota 23. 4. 2022.

Sobotní venkovní zápas v Lučanech. Konečně trochu lepší fotbalové počasí a nová sada dresů nabudila Plavy k dobrému výkonu!
Lehce pozměněná sestava pro některé absence.
Začínáme dobře a snažíme se kombinovat a nutit domácím naši hru. To se vcelku daří a domácí přehráváme a vytváříme si náznaky šancí. Aktivní Toman z levé strany má dvě zakončení ze své strany hřiště. Brezar v sám na branku po dobré kombinaci posledním dotekem přichází o možnost zakončení. Lučany hrají z dobře organizované obrany v čele se Sobotíkem kvalitním Jónem v brance. Na konec poločasu konečně dáváme branku a to po rohovém kopu, kdy nedůraz domácích při odkopu trestá dorážkou Jelínek.
Druhý poločas podobný obraz hry. Domácí se lehce zvedají v nutnosti něco udělat s výsledkem. To se jim, ale moc nedaří a Plavy jejich snahu v klidu eliminují. Nejlepší pasáž domácích přichází okolo 70. minuty, kdy po sérii akcí a standartek z pravé strany zatlačí hosty. Vyložená šance z toho ale není. Do konce zápasu máme ještě šance z brejků aktivním Balatkou, ale bez využití.
Vyrovnaný zápas, ve kterém jsme o trochu lepší a těsný výsledek si troufáme považovat za spravedlivý.
Příští sobota doma 17:00 na jaře výborný Bozkov!!!