27. 8. 2023 14:00, 2.kolo, OP. II. třída dospělých

Fišer Petr45.
Křelina Kryštof57.
Hillebrand Petr58.
Jandura Oldřich68.
Číslo utkání: 2023512A1A0203. Rozhodčí: Hrabánek Jan – Princ Jan. Hřiště: Lučany. Diváků: 50.
14 N Lála Marek         77

První zápas nové sezóny odehrálo také B) mužstvo. Vzhledem k zápasu A) týmu v Turnově si muselo vystačit s hráči širšího kádru. Tím pádem starších ročníků a bylo to znát na výkonu i výsledku.
  Domácí proti tomu velmi mladé mužstvo doplněné o minimum starších hráčů.
  Domácí mírně lepší, ale my máme také hodně příležitostí po brejcích. Aktivní je hlavně nejlepší hráč zápasu Fišer, který si dělá s domácími co chce. Inkasujeme laciné branky skoro stejného typu po dvou v každém poločase. Nedůraz ve středu hřiště a chyby středem obrany. Do poločasu dorovnává na 2:2 výborný Fišer, kdy hlavně první branka téměř z poloviny hřiště je lahůdkou pro diváky.
  Druhý poločas inkasujeme podobné branky v průběhu dvou minut a následně znovu téměř vyrovnáme. Třetí branku dává Jandura po centru Fišera a můžeme i vyrovnat, ale stejný hráč nedává tutovku do prázdné opět po akci Fišera.
  Slušela by tomu dnes remíza, ale lacině inkasované branky nás dnes stojí jakýkoliv bodový zisk.
  Tento týden v neděli ve 14:00 na Smržovku.