TJ Jiskra Harrachov : TJ Sokol Plavy "A" 3:4 (0:1)

07.11.2022 21:35

6. 11. 2022 14:00
I.B třída východ
Tráva Rokytnice , 86 diváků
Rozhodčí: Šubrt Jiří - Rympler Roman, Bukvička Dušan.

Tělovýchovná jednota Jiskra Harrachov
3:4 (0:1)
Tělovýchovná jednota Sokol Plavy

STŘELCI: 62. Mätzelt Petr, 63. Mätzelt Petr, 65. Bergmann Roman - 21. Prousek Vladimír, 49. Balatka David, 89. Rimský Jiří, 90. Plný David
1 B Průcha Daniel
2 N Jelínek Jan
3 N Černý Jakub [K]
4 N Nosek Jindřich
5 N Pátra Jakub
6 N Plný David
7 N Balatka David
8 N Pekelský Ondřej 79
9 N Prousek Vladimír 76
10 N Toman Ladislav 90
11 N Brezar Ondřej
NÁHRADNÍCI
12 N Rimský Jiří                   76
13 N Svačina Ondřej 79
14 N Jandura Oldřich
15 N Votoček Ondřej 90

Těžký venkovní zápas v Rokytnici z Harrachovem, který má letos po doplnění o skvělé středové hráče ( Šulc - Mätzelt ) excelentní podzim.
První poločas, ale v podstatě celý zápas hrajeme výborně v obraně a defenzivní práce záložní řady je taky optimální. Takže je z toho následující obraz hry. Domácí kombinují, držení míče bude na jejich straně, ale vše okolo poloviny hřiště a bez větších šancí. Pár náznaků hlavně ze standartek pochytá bezpečně Průcha. Také trestný kop Mätzelta měl parametry. Plavy jsou, ale v součtu a hlavně v nebezpečnosti šancí lepší a hra na brejkové situace jim očividně svědčí. Proto nás může mrzet, že se ujímá pouze jedna z mnoha šancí a to pěkný centr Pekelského ukázkově hlavou trefuje Prousek.
Druhý poločas začínáme lépe než domácí. Vyústěním je branka dobře hrajícího Balatky, kdy obejde 2 protihráče a obalovačkou na zadní tyč skóruje na 0:2. Vše vypadá nadějně a nic nenasvědčuje výraznější změně v obrazu hry. Opak je ale pravdou! Pětiminutovka okolo 60. minuty je pro nás fotbalovým peklem. Nejprve střela z velké dálky zapadne k tyči. Za minutu hrubku brankáře využije Bergman do prázdné. Za další chvilku lehká střela z ještě větší dálky. Do té doby výborný Průcha si vybírá i díky podcenění obutí slabší chvilku, kdy min. 2 branky by v dnešní formě měl chytat? Těžké K.O. pro Dáňu samotného i celé mužstvo. To ale podpoří svého brankáře a neskutečným výkonem v posledních 20.minutách nenechá znehodnotit výkon v zápase pro nepovedených 5. minut. Stupňujeme tlak a domácí dělají v závěru chyby okolo vlastního vápna. Vyrovnání zařizuje střídající Rimský technickou střelou z hranice penalty. V úplném závěru ještě rozhodujeme po akci Rimského s prostrčením na Plného, který z otočky zakončuje k tyči.
Neskutečný průběh zápasu nakonec za 3 body!!!
Mělo to skončit min. 1:4, ale taky jsme mohli odjet bez bodu?
Dneska podle nás nejlepší zápas pod trenérem Pekelským. Absolutní kredit za odvedený výkon pro všechny hráče jak běžecky tak dodržením nastavených pokynů. Mentální síla a vzájemná podpora týmu v kritické situaci!!!

V neděli dohrávka v Přepeřích 10:30.
( následně 17.11. v Držkově 14:00 )

Zpět

Vyhledávání

© 2014 Všechna práva vyhrazena.