NÁHRADNÍCI
12 N Rimský Jiří           70
13 N Lála Marek         82
14 N Jandura Oldřich 70

Nepovedený zápas v Albrechticích. Nejprve je třeba podotknout, že nám dnes chybělo 7lidí základního kádru! Přesto jsem měli poskládanou dobrou sestavu a čekali lepší výkon.
První poločas, ale v podstatě celý zápas moc kvality nepobral. Malé hřiště. Hodně soubojů. Skoro bez šancí až na pár náznaků na obou stranách, ale většinou po střelách ze střední nebo větší vzdálenosti. Nebylo divu, že branka nepadla a stav zůstal 0:0.
Druhý poločas lehké zlepšení z obou stran. Domácí jsou do vedení po sporné penaltě, kdy obránce vypíchne míč a hráč mu kopne do nohy??? Druhý gól laciný po standartce z boku, kdy Purm šťastně tečuje míč a ten zapadne ke vzdálenější tyči naší branky. My nejsme dnes nebezpeční skoro vůbec, ale po tlaku na domácí stopery si Zelinka střílí vlastní branku a je to kontaktní gól. Bohužel neuznáno pro údajný offside a ovlivnění situace???
Dneska to bylo špatné a zaslouženě jsme prohráli, ale přesto si neodpustím komentovat rozhodčí. Penalta popsaná výše??? Neuznaný vlastní gól domácích??? Spoustu sporných situací na obě strany??? Spousty našich offsidů a naopak ruka s praporkem pravidelně dole...???
V sobotu doma Jablonec n Jiz od 16:30!