Tenisový turnaj PLAVY OPEN 2019

14.10.2019 12:05

Dne 21. 9. 2019 se uskutečnil tenisový turnaj ve čtyřhře pod názvem PLAVY OPEN 2019. Této oprášené tradice se zúčastnilo 5 dvojic:

BEMI (Michal Benda a Matěj Lejsek)

BENDÍCI (Jaroslav Benda a Denisa Klingerová)

LESANI (Lukáš Lejsek a Kateřina Lejsková)

MAKAL (Milan Makovec a Aleš Hnídek)

NEMÁK (Martin Makovec a Radek Nemeškal)

Turnaj to byl natolik vyrovnaný, že o vítězi muselo rozhodnout skóre hned mezi třemi dvojicemi. Z vítězství se nakonec radovala dvojice NEMÁK ve složení Martin Makovec a Radek Nemeškal, kterým ještě jednou gratulujeme a ostatním dvojicím děkujeme za účast. Doufáme, že si turnaj za ideálního počasí užili nejen hráči, ale také fanoušci, mezi kterými nechyběl starosta obce Plavy, který sondoval týmy a příští rok se jistě pokusí turnaj vyhrát.  Závěrem musíme ještě poděkovat sponzorům turnaje a to společnosti ABEGU, BEMI a rodina Bendovi a nesmíme zapomenout na klubovou hospůdku Dřevěnka, která zajistila občerstvení pro účastníky a fanoušky turnaje.