Spartak Rychnov : TJ Sokol Plavy "A" 1:1 (0:0)

22.05.2019 06:25

13 N Forman Matyáš 76
14 N Trmal Matěj 48
15 N Pekař Pavel

Těžký zápas v Rychnově s druhým celkem tabulky. Domácí nebyli úplně kompletní, ale na domácím stadionu a s podporou početné divácké návštěvy. Plavy zase pomalu začínají sledovat spodek tabulky s ohledem na blížící se konec sezony a stávající bodový zisk jim zatím žádnou záchranářskou jistotu nedává. Z posledních 4 i když těžkých zápasů mají pouze 2 body a tabulka se hodně vyrovnává. Těmto všem aspektům také odpovídal zápas a jeho samotná úroveň v Rychnově. Fotbalové to moc nebylo ani z jedné strany a šancí bylo pomálu. Náznaky měli obě mužstva, ale vyloženou šanci po jedné na každé straně, když tu naší zahodil na dvakrát Prousek. Vše ukazovalo na to, že branku dnes nedá asi nikdo, když z pološance Rychnova uklidil neomylně míč do vlastní sítě Rimský. Tato situace pozměnila obraz hry a Plavy musely začít hrát také dopředu ve snaze o minimálně vyrovnání výsledku. Měly několik šancí. Největší Rimský krásnou střelou z 20ti metrů, ale domácí Ducháček v brance se vyznamenal. Vyrovnat se podařilo poslední standartní situací, kdy Jelínek nadvakrát dotlačil míč do branky na konečných 1:1. Vzhledem k obrazu hry je plichta asi spravedlivá, ale pro domácí v takovém čase asi trochu mrzutá. Plavy opět potvrdily to co platí celou sezonu a co jednoznačně ukazuje naše skóre v tabulce. Dozadu dobré, ale dopředu máme velký problém se střílením branek i z velkých šancí!!!