Sokol Plavy "B" : Sokol Kokonín 10:0 (4:0)

23.10.2023 16:48

22. 10. 2023 15:30, 10.kolo, OP. II. třída dospělých

Sokol Plavy B
Sokol Kokonín
10:0 (4:0)

Šourek Jan 10.
Mihálik Matěj 17.
Mihálik Matěj 30.
Fišer Petr 35.
Lupa David 50.
Nosek Jindřich 52.
Phung Minh Quan 79.
Balatka Zdeněk 85.
Harik Gustav 85.
Lála Marek 88.

Číslo utkání: 2023512A1A1006. Rozhodčí: Hrabánek Jan – Kotrbanec Filip, Rajtarová Ema. Hřiště: Plavy. Diváků: 45.
1 B Průcha Daniel
2 N Lála Marek
3 N Nosek Jindřich
16 N Kouřil Jan [K]       46
5 N Pekelský Ondřej
6 N Šourek Jan           60
7 N Mihálik Matěj
8 N Pátra Jakub
9 N Prousek Vladimír 46
10 N Fišer Petr                 63
11 N Lupa David
12 N Phung Minh Quan 46
13 N Černý Michal         46
14 N Harik Gustav          63
15 N Balatka Zdeněk 60

Nedělní domácí zápas B) s Kokonínem. Hosté s exligovými Fukalem a Peškarem a dalšími zkušenými borci v sestavě. My při odloženém sobotním zápase lehce posíleni hráči z A).

Od začátku zápasu jsme jasně lepší a na těžším podmáčeném terénu se snažíme hrát dobrý kombinační fotbal se spoustou zakončení. Máme jednu šanci za druhou a tentokrát se daří je také proměňovat. První branku dává Mihálik z trestného kopu na stranu brankaře z 20ti metrů. Druhou aktivní Šourek po brejkové situaci založené Mihálikem a finálkou od Prouska. Třetí krásnou střelou do šibenice z 20. metrů opět Mihálik. Čtvrtou branku dává Fišer dorážkou pohotového zakončení Prouska. Poločas 4:0.

V poločase prostřídání dvou hráčů a obraz hry je stále stejný a s postupem času ještě navyšující se převahou domácích. Hosté odpadají úplně. Kromě dobře hrajícího Peškara, který má jedinou šanci hostů a dává tyč, není morál na cokoliv... To je šance si pořádně zastřílet a naši hráči si to skvěle užívají.  Další branku dává Lupa po rozehrávce z rohu s Fišerem a trefuje šibenici. Střídající Phung pak projede sólem z levého beka až do zakončení a nezaváhá. Potom přichází na řadu veterán Harik, který s přehledem zakončuje po centru Mihálika. Další branku pak připravuje pro Noska, který skóruje pěknou střelou na zadní tyč. Neméně pěkné zakončení ukazuje také Pátra, který po sólu přes 1/2 hřiště připravuje lahůdku do prázdné pro Zd. Balatku. Závěrečnou diváky vyvolávanou "desítku" zařizuje Lála po zakončení z levé strany s odrazem o bránícího hráče.
 
10:0 se nevyhrává každý týden proti jakémukoliv soupeři byť v nejnižší soutěži a proto dnes chválíme všechny hráče za přístup k zápasu. Hlavně jsme doufejme odšpuntovali střeleckou nemohoucnost posledních týdnů, která nás stála zbytečně spoustu bodů.
 
Tento týden A) sobota 10:30 v Desné 
                      B) sobota 10:15 na Rádle KOVO

Zpět

Vyhledávání

© 2014 Všechna práva vyhrazena.